Pradžia » Aktualu » Kupiškėnams, kurie nesuabejojo ledo storiu, – žiemos autošou

Kupiškėnams, kurie nesuabejojo ledo storiu, – žiemos autošou

Kupiškėnams, kurie nesuabejojo ledo storiu, – žiemos autošou

Publikavimo data: 2014-02-16

Drąsiems žmonėms puikią žiemos šventę surengė Kupiškio kultūros centras: vasario 15 d. ant marių ledo, prie elingo, vyko sportiškai azartiškas autošou.

Renginio iniciatoriai – Kupiškio UAB „Talmana“ vadovas Virginijus Gaidimauskas bei rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Edikas Puipas. Jie abu matavo ledo storį, tvėrė trasą, kvietė dalyvius…

– Esu begalinis šios sporto šakos gerbėjas ir didelis tokių renginių entuziastas. Darau ir darysiu daug, kad pirmą kartą ant marių ledo surengtas autošou taptų tradicinis, – „TEmai“ sakė Virginijus Gaidimauskas.

Už renginį jo iniciatorius dėkingas ir rajono merui Jonui Jaručiui, administracijos direktoriui Žilvinui Aukštikalniui, Švietimo skyriaus vedėjui Rimantui Jociui, Kupiškio seniūnijos seniūnui Juliui Vytautui Semėnui, rajono policijos komisariato vadovui Gintautui Misiūnui, Viešosios policijos skyriaus viršininkui Linui Dovydėnui – tiek daug kupiškėnų talkino ledo autošou šventei.

Buvo galimybė pasimėgauti Pauliaus Pranckūno vadovaujamo Kupiškio rajono turizmo ir verslo informacijos centro surengtu pasivažinėjimu snieglentėmis bei sniegračiais, lyno traukiamais per marių ledą; dalyvauti Laimutės Šližauskienė vadovaujamo Kupiškio kūno kultūros ir sporto centro virvės traukimo, mažojo futbolo ir kitose rungtyse, Rokiškio sveikatos biuro šiaurietiško ėjimo pamokėlėse. Veikė ir sporto entuziasto Vidmanto Liubamirsko bei rajono medžiotojų organizuotas tiras.

Nesuabejojusieji ledo storiu gėrėjosi parodomuoju skirtingų automobilių klasių 1,5 km trasa važiavimu.

Autošou dalyviai registravosi šešiose – automobilių priekiniais; galiniais; visais varomaisiais ratais; standartinių, nestandartinių bei dygliuotomis padangomis – važiavimo klasėse.
Ant Kupiškio marių ledo susirinko per 40 techniško sporto mėgėjų.

Daugiausia laurų nuskynė panevėžiečiai; rokiškėnai liko treti.

Ledo storis siekė 40 cm. Kupiškėnai turi gerą galimybę vandens žiemos šventėms.
„TEmos“ inform.

Rimvydo Slapšinsko nuotraukos


Komentarai 11 komentarų

 1. Paulius parašė:

  1. Pataisymas: Kupiškio rajono turizmo ir verslo informacijos centas buvo vienas iš organizatorių, ne tik pasirūpinęs pramoga ant ledo su sniegračiais.

  2. Pataisymas: apie šiaurietišką ėjimą ir sveiką gyvenseną pasakojo ir pristatė Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

  3. Pataisymas: kas čia per kategorija? “Trijose – dviračių, triračių ir su priekaba – motociklų kategorijoje varžėsi 29 sportininkai.”? Nebuvo tokios kategorijos…

  4. Pataisymas: Tai ne motociklininkų pavardės: “buvo skelbiamos motociklininkų tėvo ir sūnaus Sauliaus ir Pauliaus Miliškevičių, Deivido Dragino, Luko Bagucko, automobilių sporto vilkų Audriaus Stanio, Artūro Stanio, Gedimino ir Tomo Valiukų bei kitų – Deivido Vareikos ir Laurio Meilaus – pavardės.”. Motociklininkai buvo du: Dainius Žiaubrė ir Giedrius Pakalniškis.

  Labai neprofesionalu pateikti tokią netikslią informaciją.

  • Paulius parašė:

   Bet ačiū, Jums, už straipsnį ir informavimą.

  • TEma parašė:

   Dėkui ir Jums, Pauliau. Kur buvo galima rasti informacijos, kas ką organizavo? Skambinome Sporto centrui, daugiau duomenų perduos rytoj. Papildysime. Kalbėjome su renginio organizatoriumi Virginijumi Gaidimausku, jis teigė, kad renginį organizavo Kupiškio rajono savivaldybė, tiksliau – Kultūros centras. Taip parašyta ir skelbime.
   Beje, prašėte nuotraukų. Ar dar reikia?

   • TEma parašė:

    Jūsų nedrįsome trukdyti: juk dar nesulaukėme atsakymų į mūsų pateiktus klausimus apie vėžiavimą 🙂
    Sėkmės Jums, mums ir visiems! 🙂

 2. Bringi parašė:

  Nžn, šalta buvo, atėjau ir išėjau… GAL kad apie mašinas nelabai suprantu.

 3. Žiūrovas parašė:

  Man tai visai patiko 🙂

 4. Susirūpinus parašė:

  Oho kaip tie vaikai ten futbolą žaidė. Kaži ar ne su plaučių uždegimais grįžo…
  Šaunuoliai organizatoriai, taip ir toliau džiuginkit kupiškėnus!

 5. Lina parašė:

  Bijojau ant ledo lipt 😀 Patiko!

 6. Rami parašė:

  Bet ledas vistik dar labai stiprus, jei masinas tokias atlaike.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *