Pradžia » Aktualu » Tomas Navickas atvežė prizų ir Kupiškio lengvaatlečiams

Tomas Navickas atvežė prizų ir Kupiškio lengvaatlečiams

Publikavimo data: 2015-09-30

Spalio 28-osios rytą varžybas Tomo Navicko prizams laimėti pradėjo Kupiškio rajono Kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) lengvosios atletikos mokytoja Inga Zabulienė. Ji pasidžiaugė, kad varžybose dalyvauja net 104 Skapiškio, Šimonių, Rudilių Jono Laužiko, Noriūnų Jono Černiaus, Antašavos, Salamiesčio, Adomynės, Šepetos Almos Adamkienės pagrindinių, Kupiškio technologijos ir verslo (KTVM) mokyklų, Povilo Matulionio progimnazijos ir Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos mokinai.

Sveikinimo žodį susirinkusiesiems tarė KKSC direktorės pavaduotoja ugdymui Sonata Balienė, linkėjusi gražių startų, gerų rezultatų ir sėkmės varžybose.

Iš Airijos į gimtąjį miestą atvykęs T.Navickas džiaugėsi susirinkus tiek daug sportininkų: lengvoji atletika Kupiškyje populiari, o vaikai siekia užsibrėžtų tikslų ir rezultatų.

Mergaičių (5-6 klasių) 200 m bėgimo rungtyje pirmą vietą (rezultatas – 32,35 sek.) laimėjo Austėja Mikalauskaitė (Rudiliai). Antrą vietą (32,66) užėmė Eglė Jasiūnaitė (Skapiškis), trečią (34,56) – Neda Mašinauskytė (Noriūnai).

Berniukų (5-6) 400 m bėgimo rungtyje pirmą vietą (1.17.14) laimėjo Gabrielius Vilimas (Skapiškis), antrą (1.18.93) – Pijus Petuchovas (Skapiškis), trečią (1.18.93) – Marius Pekorius (Adomynė).

Mergaičių (7-8) 500 m bėgimo rungtyje pirmą vietą (1.35.27) iškovojo Ema Bružaitė (P.Matulionio progimnazija), antrą (1.36.71) – Karolina Vilimaitė (Skapiškis), trečią (1.37.44) –Marija Statkonytė (P.Matulionio progimnazija).

To paties amžiaus berniukų 800 m bėgimo  rungtyje po atkaklios kovos pirmą vietą (2.28.99) iškovojo Alanas Šablickas, antrą (2.34,03) – Žanas Zabulis, trečią (2.43.72) – Karolis Bagdonas. Visi trys – P.Matulionio progimnazijos auklėtiniai.

Mergaičių (9-10) 500 m bėgimo  rungtyje pirmą vietą (1.38.56) laimėjo Paulina Družaitė (Antašava), antrą (1.41.57) – Aurelija Sokaitė (Skapiškis), trečią (1.43.58)  – Irena Kucinaitė (Skapiškis).

Berniukų (9-10) 1000 m bėgimo rungtyje po atkaklios kovos pirmą vietą (3.15.61) iškovojo Deividas Kubilius (Antašava), antrą (3.15.90) – Deividas Draginas (Šepeta), trečią (3.17.14)  – Egidijus Antanaitis (Skapiškis).

Merginų (11-12) 800 m bėgimo rungtyje pirmą vietą (3.00.62) laimėjo Gabrielė Sakalaitė (L.Stuokos-Gucevičiaus gimnazija), antrą (3.00.99)  – Virginija Šulcaitė (L.Stuokos-Gucevičiaus gimnazija), trečią (4.37.28) – Monika Murnikovaitė (KTVM).

Vaikinų (11-12) 1500 m rungtyje pirmą vietą (4.56.07) iškovojo Aidas Sriubiškis (L.Stuokos-Gucevičiaus gimnazija), antrą (5.02.39) – Darius Macas (KTVM), trečią (4.56.07) – Ernestas Domkus.

T.Navickas dėkojo mokiniams už aktyvų dalyvavimą lengvosios atletikos varžybose, gražius startus bei puikias akimirkas, sportinę dvasią ir emocijas. Tomas pažadėjo, kad tai tikrai ne paskutinės jo remiamos varžybos, mielai ir toliau bendradarbiaus su Kupiškio sporto visuomene.

Rėmėjui T.Navickui KKSC įteikė padėką už lengvosios atletikos populiarinimą ir paramą organizuojant varžybas.