Spalio 8 d. policija pranešė apie 55-erių vyrą, iškritusį iš traktoriaus. Vyrui prireikė medikų pagalbos. Įvykis fiksuotas spalio 2-ąją. Kas gi atsitiko tą dieną Kupiškio rajono Skapiškio seniūnijos laukuose, netoli Gindvylių?


Kilo mintis važiuoti traktoriaus kauše

Tądien laukuose netoli Gindvilių šešiese rinko akmenis, metė juos į „Belarus“ traktoriuko priekabą. Buvo jau gerokai po pietų. Vyrai sustojo parūkyti. Nuspręsta pavažiuoti į tą lauko vietą, kur, žinojo, yra daugiau akmenų. Kažkuriam šovė į galvą neiti pėsčiomis, lipti į traktoriaus kaušą. Šio prireikia didesniam akmeniui iškasti. Tilpo į jį keturiese. Staiga kaušas pasviro: trys vyrai nesunkiai iš jo iššoko, vienas iškrito.
– Jaučiuosi taip negerai… Čia kaip ir mūsų kaltė – kam mes lipom į tą kaušą?.. – kalbėjo akmenis rinkęs vyras.


Ar traktorininkas buvo girtas?

Šiandien nenoriai svarstoma, ar traktorininkas buvo girtas. Važiavo jis lauko linija: lyg ir pavarą ne tą įjungė, lyg ir staigiai pasuko. Traktorininką teko stabdyti. Panašu, kad žemės nukritęs vyras buvo pervažiuotas ir mažuoju, ir didžiuoju ratais.
– Vieną koją jis valdė visai gerai, kitą sunkiai. Sakė klubas treška. Jis neprarado sąmonės, nebuvo kraujo. Dar pasakojo, jog buvo panašu, kad išsivartys iš po traktoriaus, bet nespėjo. Mes jį parvežėme namo, – pasakojo įvykio liudininkas.
– Kuo parvežėte?
– Atvažiavo autobusiukas. Kai jau buvome sužeistojo kieme, buvo iškviesta greitoji. Atvažiavo gal po 5–10 minučių. Turbūt tai buvo Skapiškio greitosios pagalbos brigada. Negerai, kad vežėme jį iš lauko: nereikėjo jo mums visai judinti, bet neatrodė labai smarkiai sužeistas, – pasakojo įvykį matęs vyras.


Tądien buvo jo gimtadienis

Kaip sakė sužeisto vyro sūnus, tėvą operavo šiandien, spalio 8 d.
– Kodėl tik šiandien?
– Jį ruošė operacijai. Buvo vidinis kraujavimas. Ten – visokių bėdų. Laukiame, kaip viskas klostysis po operacijos, – sakė sužeistojo sūnus.
Iškritusysis iš kaušo buvo girtas (1,55 prom.). Kaip tik tą dieną buvo jo gimtadienis.


temainfo.lt
temainfo.lt nuotraukos