Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijos futbolo rungtynėse subatėnai pelnė trečią vietą

Gegužės 14 d. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijos stadione vyko atviras gimnazijos futbolo turnyras bei Anykščių rajono „Golas” U13 ir U15 turnyrai. Juose dalyvavo Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos, Kavarsko daugiafunkcinio centro, Kupiškio rajono Subačiaus gimnazijos ir Troškūnų jaunųjų futbolininkų komandos.

Turnyrų nugalėtojais abiejose amžiaus grupėse tapo A. Vienuolio progimnazijos komandos, iškovojusios aukso medalius ir teisę atstovauti Anykščiams zoninėse varžybose Utenoje. Troškūniečiai užėmė antras vietas.

U15 grupėje troškūniečiai, subatėnai ir kavarskiečiai surinko po 5 taškus, ir viską lėmė praleistų ir įmuštų įvarčių santykis. Tad trečia vieta atiteko Subačiaus gimnazijos, ketvirta – Kavarsko sportininkams.

U13 grupėje trečią vietą laimėjo Subačiaus gimnazistai.