Pradžia » Aktualu » Trumpai: kupiškėnai neišpirko bilietų į aktoriaus Vlado Bagdono koncertą

Trumpai: kupiškėnai neišpirko bilietų į aktoriaus Vlado Bagdono koncertą

Publikavimo data: 2018-11-29

Šiandien Kupiškio kultūros centre planuotas aktoriaus Vlado Bagdono koncertas neįvyks. Kaip temainfo.lt sakė Centro infromacijos ir sklaidos skyriaus vadovė Karolina Vaižmužytė, kupiškėnai nenupirko renginio organizatorių pageidaujamo – 70 – bilietų kiekio.

 

temainfo.lt

Komentarai 7 komentarai

 1. Kultūros parašė:

  10 – m bilietų nupirko.

 2. Na, parašė:

  Įdomu būtų sužinoti kiek eurų nubyra mūsų kultūros centrui nuo kiekvieno bilieto. 12- 15 eurų tikrai nemaža kaina, kai kupiškėnui 500- 600 eurų yra labai padori alga. Rajono valdžia turėtų galvoti apie gyventojų kultūrinius poreikius, atsižvelgdama į pajamas. Anksčiau tik pavieniai renginiai siekdavo 10- 15 eurų. Dabar retas renginys yra iki 5- 6 eurų. Kodėl?

 3. Taigi parašė:

  Būtent prie šios valdžios išsipūtė bilietų kainos ir renginiai pasidarė mažiau prieinami šeimoms, senjorams. Gal nebenorima dirbti, teisinantis, kad kupiškėnams nieko nereikia? Net bilietus perkant turi šalti vėjo pagairėje.

 4. Mastykit parašė:

  šita valdžia su euro įvedimu atėjo. su euru viskas pabrango, pažiūrėk

 5. Rinkėjas parašė:

  Visi renginiai sugrūsti į vieną mėnesį. Lapkričio pabaiga ir gruodis. O kur buvo kultūros darbuotojai nuo liepos mėnesio? Praėjo Stichijos, dainų šventė ir visi atostogaut? Suprantama vyko repeticijos ir kt., bet visuomenė keturis mėnesius buvo pamiršta? O dabar 12 eur, 12 eur, 16 eur. Čia ne Vilnius, o varganas Kupiškis. Kultūra, pradėkit dirbti KUPIŠKIO žmogui.

 6. Bilietai parašė:

  Šios dienos laikraštyje rašo, kad rėmėjai ir savivaldybė oioi kaip rėmė stichijas. Be reikalo. Tai ko negali Bardauskas paremti tikrai verto renginio, o ne kičinių .

 7. Kasa parašė:

  Bilietų kasa lauke durniau ir nebereikia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *