Pradžia » Aktualu » Trumpai: Albertas Audickas – Kupiškio kultūros centro direktorės pavaduotojas

Trumpai: Albertas Audickas – Kupiškio kultūros centro direktorės pavaduotojas

Publikavimo data: 2020-01-10

Albertas Audickas
temainfo.lt archyvo nuotr.

 

Kupiškio kultūros centro direktorės Jolitos Janušonienės pavaduotoju įdarbintas Albertas Audickas, buvęs ilgametis UAB „Kupiškio vandentiekis“ vadovas, teistas už kyšininkavimą. Nuo sausio pradžios jis dirba direktoriaus pavaduotoju ūkiui ir bendriesiems reikalams. Šiose pareigose dirbo rokiškėnas Kęstutis Matelis, nuo praėjusių metų birželio palikęs Kupiškį, dabar dirbantis garso ir šviesos inžinieriumi Rokiškio kultūros centre.

temainfo.lt

Komentarai 39 komentarai

 1. Katastrofa parašė:

  Kokia direktorė Janušonienė, toks ir pavaduotojas. Išvadas pasidarykit patys.

 2. :) parašė:

  Kur išvyko cirkas? tai ,kad niekur 🙂

 3. Pf parašė:

  Ko nebuvo senųjų metų palydų?

 4. Šunys loja, karavanas eina... parašė:

  O kodėl jis, o ne koks nors vyrukas iš užimtumo tarnybos sąrašo…??? Kas liepė direktorei jį įdarbint ar pati poną susirado?

 5. Rimtai parašė:

  Seniai laikas rajono valdžiai pagalvoti apie kult. centro direktorės gebėjimą dirbti. Ypač po kakadu laidos. Pasakė aiškiai, kad nesugeba savarankiškai dirbti.

 6. KAM parašė:

  Jolita gal nė nepastebėjo kai Albertas isidarbino. Nėra ko jos puldinėti. Ji labai gera vodovė, ramaus tono. Kad tik jai varkšiai viskas būtų gerai.

 7. Norėjau tos vietos parašė:

  Kiek ,*****,****, buvo kandidatų į Audicko vietą?

 8. Aha parašė:

  Aišku kad nepastebėjo. janusonieniai nėra kada, juk reikia šokt, dainuot, o visus reikaliukus sutvarko socdemu partine nomenklatura. Gūdus laikai grizta…

 9. Reikalingas parašė:

  Na taip …dar vienas neiseis is direkt.kabineto.Zmona zinos kur ieskoti

 10. Baisu parašė:

  Prie ko čia socdemai jus vieną sykį supraskite ,kad į biudžetines įstaigas be mero žinios niekas ne įsidarbina ir dabar buvo įdarbintas tik su mero žinia Janušonienės niekas neklausė ką paliepė tą padarė ji, na mat vagims ir kyšininkams nei konkursų nereikia eina kiaurai kaip briedžiai per šakas doras žmogus tai nieko negauna žiūrėkit tuoj užims ir direktorės vietą čia laiko klausimas.Na o dabar ir Dainiukui žinias perduos kas vyksta kultūros centre nes negali gi bendrauti reikia lojalių..Siaubas kas čia dedasi Kupiškyje kada čia baigsis šitie postų dalinimai saviems.

 11. Nu nezinau... parašė:

  Anokios cia pareigos ūkvedys

 12. Ūkvedys, tai ūkvedys parašė:

  Bet prie materialinių gėrybių…

 13. klausimas parašė:

  Retorinis klausimas: Įdomu, ar ji (kaip direktorė) kada protauja pati?, ar savo nuomonę ir žodį turi? Ar kaip visada kalti kiti, bet gink Dieve, tik ne ji, jai vis visi liepia…”vargšelė” 🤮 Pasiūlyčiau šokt nuo stogo…, gaila neklausys.

 14. jolanta parašė:

  Didesnių cirkų matyt niekur nėra, kur konkursas, tegu atsako ponia direktorė, kas liepė priimti šitą poną. Baisu.

 15. Vot parašė:

  Čia tai naujiena. Net košmariškame sapne taip nesusapnuosi. O čia pasirodo teisybė. Nu kultūros centras tai viršūnė. Direktorė šoks ir dainuos, o Audickas kultūrnamį remontuos.

 16. nesikeikiant parašė:

  Darbą gavo be Notkaus žinios. Tikrai tikrai nesikeikiant.

 17. Nu... parašė:

  O kur žmogui dėtis vien valdišką darbą tedirbusiam…

 18. Buda parašė:

  Už tave niekas nepasistengs. Kitaip tariant nedirbsi ir kyšių niekas nepasiulins.

 19. Kaimo politologas parašė:

  O, kokia gera naujiena. Žinant , kad Albertas KC ūkvedys, jau ir Jaroslavas susisiekimo ministro kėdėj nebe taip prastai atrodo :).
  Ech, tie valdiški pinigėliai … Imam imam…

 20. MEDEINĖ parašė:

  PUIKI NAUJIENA. KULTŪROS NAMŲ DIREKTOREI TURĖTUMĖT PAVYDĖTI IŠTVERMĖS… VISI NEPRIETELIAI IŠSILAKSTĖ – PAGALIAU GAL PAMATIS, KAS JOS IR KULTŪROS YRA DRAUGAI, O KAS – NEPRIETELIAI. PLAKIT IR TOLIAU LIEŽUVIAIS, JEI NETURIT, KĄ VEIKTI…MANAU, KAD NE TIE STIPRŪS, KURIE SMŪGIUOJA, O TIE – KURIE ATLAIKO…UŽAUGINS ĄŽUOLIUKUS IR PAVAIŠINS GILIŲ KAVA DAR NE VIENĄ SVEČIŲ KOLEKTYVĄ IR JUS PAČIUS…NEPAMIRŠKIT KUPIŠKĖNIŠKŲ TRADICIJŲ IR KUPIŠKĖNIŠKO PAVELDO…IŠTVERMĖS JOLITAI, ALBERTUI IR KITAM VERTAM KULTŪROS NAMŲ KOLEKTYVUI.

 21. To Medeine parašė:

  Rašai lyg butum Jolita ar Albertukas. Daugiau teigiamų rezultatų apie jus nėra. Esate beviltiški.

 22. Nauji Metai parašė:

  SVEIKINIMAI!

 23. MEDEINĖ parašė:

  NESU NEI JOLITA, NEI ALBERTUKAS. BET PAŽINOJAU JUOS DAUG METŲ SKIRTINGOSE VIETOSE IR SKIRTINGOSE PAREIGOSE. IR GALIU PASAKYTI DAUG TEIGIAMŲ DALYKŲ APIE ŠIUOS ŽMONES (O NUODĖMĖLIŲ VISI TURI). PATI DOVANĖLIŲ NEDALINAU, BET IR NEIMIAU. JEIGU NORIT ŽMOGŲ SUNAIKINTI AR PAKIŠTI – VISUOMET RASIT BŪDŲ. AR NE TUOS REIKĖTŲ BAUSTI, KURIE DUODA AR KIRŠINA. MANAU PASIMOKĖ JIE IŠ KLAIDŲ…, O GAL DAR KAM NORS IŠ ŠIŲ ŽMONIŲ KYLA NORAS PASITYČIOTI…VISOJE LIETUVOJE IR TAME PACIAME RAJONE VIENI KITIEMS PASIRUOŠĘ GERKLES PERKĄSTI…NUSIBODO TIE SPEKTAKLIAI IR SAVIVALDYBĖS SAVIVALIAVIMAS. KUPIŠKIS JAU TRINAMAS KAI KURIŲ INICIATYVA IŠ ŽEMĖLAPIO… BŪKIM SĄŽININGI BENT SAU IR NEGAILESTINGI KIRŠINTOJAMS…VISIEMS UŽTEKS VIETOS PO SAULE…

 24. Gal parašė:

  Gerb. Medeine tiesos tavo pasisakymuose tikrai yra. Tik Audickas jau savo valdymo laikotarpiu buvo caro vaidmenyje. Jis galvojo jam jūra iki kelių. Bet anksčiau ar vėliau turėjo būti skaudus kritimas. Tas pats bus ir jo dabartinei vadovei. Tai tik laiko klausimas. Nepadės ir socdemai. Nes ji irgi yra jau caraitės vaidmenyje.

 25. kažkas parašė:

  Dabar reikės kultūrkei subaru nupirkt?

 26. Milda parašė:

  Paskaičiau straipsni ir negaliu suvokt kaip šitaip galima elgtis. Šiuo atveju tik viena dalyka matau kad valdžia pradedu galvot ką daro, tai kupiskenams pradet ignoruoti kultūros centro renginius. Suprantu kad tai rajonui nėra gerai, bet nors butu ženklas kad visuomene nepritaria tam kas vyksta, ir valdžia gal tada imtu kitaip dėliot prioritetus

 27. MEDEINĖ parašė:

  Nereikia ignoruoti kultūros centro renginių. Juk žmonės iš visų jėgų stengiasi. Įvertinkit tų žmonių ir gerąsias savybes. Kiek jie daug ir gero yra padarę. Suklupo, tad padėkit atsikelti ir duokit keletą protingų patarimų [gyvenimo taisyklių]kaip eiti doru ir teisingu keliu. kultūra lyg vaistinė, kurioje galima įsigyti vaistų ir išsigydyti nuo tam tikrų ligų [pavydo, pletkų ir tt.]tik nereikia susirgti žvaigzdžių liga…
  Nemanau, kad puikus ūkvedys buvo Valma. Mandagus buvo gal tik pirmą darbo mėnesį, bet vos tik apsiprato – meluodavo ir išsisukinėdavo nuo nepatogių klausimų; Vieniems kultūros centrams daugiau skirdavo lėšų – kitus visiškai apleido.—daug spragų šioje srityje—.prieš tai dirbę specialistai kaikam taip pat buvo įgrisę [atsiranda trintis per daugelį metų]. Svetimi iš gretimų rajonų [ pvz. Rokiškio r.] specialistai – išbėgiojo…
  Manyčiau, kad reikėtų šiems žmonėms [JOLITAI IR ALBERTUI] užsitrenkus durims – atidaryti langus…
  KUPIŠKIS turi puikių kultūros darbuotojų: tikrų deimančiukų. Ir visi jie vertingi: ir Alma P., ir Vilija M., ir Jolita J., ir Povilas V.,ir ALMANTAS Tot. bei kiti. KULTŪROS SRYČIAI REIKALINGI AKTYVŪS IR TIK ŠIAI SRYČIAI LOJALŪS ŽMONĖS. POLITIKA IR YPAČ PAVALDUMAS KAŽKURIAI PARTIJAI ČIA NEREIKALINGAS. ČIA REIKALINGI LOJALŪS ŠIAI SRYČIAI, ŠIEMS PAPROČIAMS ŠIAM KRAŠTUI ŽMONĖS. KURKITE KULTŪRĄ, PATYS TAPKITE KULTŪRINGESNI IR IMKITE PUOSELĖTI KULTŪRĄ SAVO DRAUGŲ, PAŽĮSTAMŲ TARPE. Prisiminkit Sausio 13 – osios įvykius, kurie įvyko šianakt lygiai prieš 21 metus…būtent ši naktis buvo lemtinga KUPIŠKĖNAMS, ROKIŠKĖNAMS ir kitiems LIETUVOS gyventojams. Tąkart jie budėjo pagal sudarytą grafiką. AČIŪ, KAD TIE KUPIŠKĖNAI, KURIE VAŽIAVO – LIKO GYVI, nors buvo SUŽALOTI, SUKRĖSTI ĮVYKIŲ. Jie tapo istorinių įvykių dalyviais, visą gyvenimą nešiojančiais jautrų prisiminimą apie šiuos sukrečiančius įvykius. Deja rokiškėno ALVYDO MATULKOS artimieji nesulaukė…]. Kupiškėnai grįžo išdaužytais autobuso langais… Pati stebėjau įvykius tik per televizorių, nes permaža buvau, kad tėvai išleistų į kelionę, bet tie šiurpūs vaizdai, kuriuos mačiau per juodai baltą televizoriaus ekraną – ilgam išliko…Kaip norėtųsi to vieningumo ir nuoširdumo tarp šio krašto ir gretimų rajonų žmonių. Kur Jūsų patriotiškumas… Nusiimkit kaukes ir būkit _ŽMONĖMIS [juk jais ir gimėte]. Neteiskite, nežeminkite; neryžtingus – padrąsinkite, hiperaktyvius – pristabdykite, alkanus- pamaitinkite, istroš kusius – pagirdykite, sužalotus – pagydykite, sušalusius – sušildykite, perkaitusius- atvėsinkite…BŪKIT ŽMONĖMIS.

 28. MEDEINĖ parašė:

  PAPILDYMAS:
  KLAIDOS PATAISYMAS…

  Atsiprašau prieš tai rašytame tekste įsivėlė klaida ,,lygiai prieš 21 metus”, taisyti ,,lygiai prieš 19 metų”.

 29. To Medeine parašė:

  Kažkaip tu čia žiauriai painiojies. Gal nakties nemiga duoda per smegenis. Gėda tokius netikslius skaičius rašyt. 1991 sausio 13 diena. Reiškia 29 metai. Atsilikai 20 metų.

 30. To Medeine parašė:

  Kažkaip tu čia žiauriai painiojies. Gal nakties nemiga duoda per smegenis. Gėda tokius netikslius skaičius rašyt. 1991 sausio 13 diena. Reiškia 29 metai. Atsilikai 10 metų.

 31. Gal parašė:

  Visiškai nesuprantu apie ką čia ta Medeinė. Šneka prasidėjo apie tai, kad nesąžiningas žmogus atėjo į materialiai atsakingas pareigas. Tik tiek.

 32. Emilis parašė:

  Rašo ta Medeinė, kad tik būtų rašyta, nei į tvorą nei į mietą. Dar kartą perskaityk straipsnį, o tada rašinėk nesąmones. Sėkmės skaitant.

 33. MEDEINĖ parašė:

  PAPILDYMAS NR.2:
  KLAIDOS TAISYMAS…

  Atsiprašau prieš tai rašytame tekste įsivėlė klaida ,,lygiai prieš 21 metus”, taisyti ,,lygiai prieš 29 metus”. Nuovargis iškrėtė kiaulišką pokštą…

 34. Pelkinis parašė:

  Ponia Medeine, tavo pagyros kai kam labai, atsiduoda Šepetos pelkėmis, o kad esi pati iš KC darbuotojų akivaizdu ir nepaneigiama.Nelįsk be muilo kur nereikia, paskui bus labai nelengva išlysti.

 35. MEDEINĖ parašė:

  Mielas[a] EMILI[ja], rašau tikrai ne tam, kad būtų parašyta, o trūkus kantrybei. Kiek purvais buvo drabstomas tas žmogus kelius metus,viešai spaudoje žeminamas, tarsi būtų paėmęs milijoninį kyšį,ar nužudęs žmogų…, kodėl niekas nekaltina medikų- jiems tai normalu imti pinigus, dovanėles…O Jeigu neduodi, tai esi pasmerktas lėtai mirčiai- nesulauki reikalingų tyrimų,visi kratosi atsakomybės,nes tik Jų rankose žmogaus gyvybė [mirties atveju lengva ranka įrašo pramanytą diagnozę],o tas, kuris išdrįsta priminti Jiems hipokrato priesaiką – siunčiamas pas psichiatrus arba išvadinamas šizofreniku.
  Nesu susipažinusi su visais ,,kipšiuko” darbeliais, bet kultūros centre dar yra ir buhalterė, kuri galėtų priminti kai kurių finansinių poreikių lubas…

 36. Atsakymas PELKINIUI nuo Medeinės parašė:

  TAMSTA PINČIUK, APLINK YRA PUIKUS KRAŠTOVAIZDIS: IR ŠEPETOS, IR SACHAROS,IR NOTIGALĖS,IR KEPURINĖS, IR TYRULIŲ BEI KITOS PELKĖS.VISOS PELKĖS SKIRTINGAIS METŲ LAIKAIS TURI SAVO KVAPĄ…
  NEMĖGSTU GIRTIS, TAČIAU SAUSIO 13- ĄJĄ NEIŠVENGIAMAI TEKO PRISIMINTI BAISIUOSIUS ĮVYKIUS IR JAUTRIAI TRAMDYTI ĄŠARAS…TAD IR RAŠANT ĮSIVĖLĖ KLAIDŲ…
  PATI NESU IŠ KC DARBUOTOJŲ, BET DAUG KĄ IŠ JŲ PAŽĮSTU IR ESU KULTŪROS SRITIES PROFESIONALĖ, TAD NEPŪSKIT KITIEMS MUILO BURBULŲ, NES MUILUOTAS VANDUO UŽTERŠ IR IŠNAIKINS PELKIŲ AUGALIJĄ IR GYVŪNIJĄ… GERIAU SU NAUJA VILTIMI LAUKIT GAIVAUS PAVASARIO…

 37. Nesuprantama parašė:

  Ponia Medeine kokius jus čia morazmus rašinėjat net šlykštu skaityti taip jus šitą sukčių kyšininką ir nesąžiningą žmogų atkakliai ginant tai net oho oho susidaro nuomonė kad jo tokie darbeliai net pateisinami ir dar su gydytojais palyginat tai iš vis siaubas, aš nepritariu jokiems kyšių dalinimams reikia prisiimti ir mums visiems ,kad mes ir pripratinome.Aš neduodu jokių kyšių ,bet mane gydo,na nauja viltis ,kad dorai Kupiškio taryba pasielgtų ir įvertintų ji atleidžiant iš šitų pareigų nes jam negalima dirbti biudžetinėje įstaigoje tai tikrai būtų pavasario atgaiva ir nebūtų pučiami muilo burbulai nes mes šitą žmogų labai gerai pažįstam dar geriau nei už jus p.Meidiene. Ir jis su jokiais teismais savo nuodėmės nenusiplaus ir nepasitaisys.Sąžiningam žmogui kelia didelį pykti ir pasibjaurėjimą

 38. ATSAKYMAS KURIAM[IAI] NESUPRANTAMA parašė:

  Ir prisipažinsiu, kad per mažai jį pažįstu, kad tapčiau advokate[JA IR NEPLANUOJU BŪTI],nepateisinu tokių dalykų, bet nemanau, kad viešai žmogų galima sutripti po kojomis, juk pamirštama, kad ir gera daug kam yra padaręs…
  Rekomenduočiau paskaityti žurnalistės A.DVARIONAITĖS straipsnį Kupiškėnų mintyse ,,ANTRAM DIEVO SŪNAUS ATĖJIMUI – JOKIŲ ŠANSŲ”// http://www.kupiskenumintys.lt
  O kyšininkų yra ir savivaldybėse, ir statybų sektoriuje, ir žemetvarkos srityje,ir urėdijose, ir seniūnijose.
  Net ir kaikurie pareigūnai deja – korumpuoti. Suskilę į kelias dalis bei pasižymi savo neveiksnumu,šaltumu ir abejingumu kito žmogaus atžvilgiu. Nukentėjusįjį sugeba paversti kaltinamuoju, o kaltą – išteisinti…
  Nevertėtų ginti medikų.{Atsiprašau, tų, kurie dar yra sąžiningi, bet jų tik labai mažytė saujelė SVEIKATOS IR KANTRYBĖS ŠIEMS] O šiaip tai labai korumpuota dalis. Daug tekę bendrauti, stebėti iš šono, kaip elgiasi. Pačiai nukentėti, prarasti artimuosius, gimines dėl jų kaltės ar išklausyti kitų patirtas nuoskaudas …Paskutinis sukrėtęs įvykis – KUPIŠKĖNO MIRTIS [neva nuo gripo]. Visiškas melas-tiksliau, mėginimas pateisinti priemones. Vienai draugei teko panašiu laiku lankytis Vilniaus klinikose ir tik po rimtoko ,,skandalo” pavyko išsireikalauti bent dalį reikalingo dėmesio…O ką bekalbėti, jeigu nuveža tik ligonį, kuris jau nebegali apsiginti…-grįšta KATAFALKE…
  Tad kartais tą sąžinę palaidojam su kūnu…
  Išlieka skausmas ir neapykanta…

 39. Pritariu parašė:

  Na,Albertukas bus atsakingas už “viešuosius vogimus” – turi geros patirties 😉 O boikotuoti kultūrinius renginius- būtų labai geras būdas parodyti, kad kupiškėnai yra PRIEŠ.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *