Trumpai: Aleksandrijos kaime iš vilkiko kuro talpos pavogta dyzelino

Pavogta apie 450 l dyzelinio. Vasario 7 d. 7.31 val. pranešta: iš vilkiko „MAN“, stovėjusio Kupiškio rajono Aleksandrijos kaime, kuro talpos pažeidus užrakto apsaugą pavogta apie 450 l dyzelinio kuro.
Žala tikslinama.


Maišelis rastas po automobiliu. Rokiškio Jaunystės gatvėje patikrinimui buvo sustabdytas automobilis „Audi A4“, vairuojamas vyro, gimusio 1994 m.
Atliekant automobilio apžiūrą po automobiliu, ant žemės, rastas plastikinis užspaudžiamas maišelis su, įtariama, narkotinėmis medžiagomis. Maišelyje buvo septyni plastikiniai maišeliai su geltonos spalvos milteliais, du maišeliai, kuriuose – po penkis vienetus rožinės spalvos tablečių, ir aštuoni –su žalsvos spalvos augalinės kilmės, įtariama, narkotinėmis medžiagomis. Vyras sulaikytas pagal LR BK 259 str. „Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo platinti“.


Suklastojo sutartį. Kupiškio Slėnio gatvėje vyras suklastojo transporto priemonės „Citroen C5“ pirkimo-pardavimo sutartį ir tuo pažeidė LR BK 300 str. „Dokumento suklastojimas ar disponavimas suklastotu dokumentu”.


Vagystė Vėžionių kaime. Vasario 4 d. 13.30 val. pranešta: iš negyvenamos sodybos Kupiškio rajono Vėžionių kaime pavogti metaliniai vartai, o iš namo nupjovus spyną pavogtas trimeris. Nuostolis – 762 Eur.


Parengta pagal Panevėžio apskrities VPK inf.