Pradžia » Aktualu » Trumpai: beržai ardo Kupiškio poliklinikos komunikacijas, pušų lajos slepia benamius

Trumpai: beržai ardo Kupiškio poliklinikos komunikacijas, pušų lajos slepia benamius

Publikavimo data: 2019-10-17

– Nemiegokit, medžius pjauna, – žinią temainfo.lt pranešė vyras. Ir tikrai: prie Kupiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros (KASP) centro guli nupjauti beržai.

KASP centro prašymu Kupiškio rajono savivaldybės Infrastruktūros skyrius suteikė leidimą nupjauti tris beržus. Anot skyriaus vyresniojo specialisto Dainiaus Januškos, medžiai čia ir neturėtų augti: beržų šaknys gerokai apardė garažų pamatus, gadina požemines komunikacijas.

Šiuo metu UAB „Kupiškio komunalininkas“ miesto teritorijoje, netoli ligoninės, pjauna pušelių lają, kaip patys sako: „Pakeliame šakas“. Taip daroma bandant iš po šakų išvaikyti benamius, kurie čia sukasi gūžtas jau ne pirmi metai.


temainfo.lt

Komentarai 4 komentarai

 1. ALTRUISTĖ parašė:

  Kaip “humaniškai” skamba: “Išvaikyti benamius”….. It kokius zuikius, ar tarakonus… Ar socialiniai darbuotojai stovės netoliese su tinklais (ar šautuvais) ir juos gaudys?

 2. Salamiestietis parašė:

  Malačius Januška, tik galėtų dažniau į rajoną pasižiūrėti. Salamiesčio dvaro ūkiniai pastatai baigia pranykt tarp medžių, kurių ten irgi neturi būti.

 3. Kupiškėnas parašė:

  Neseniai sutrumpinau kelią takeliu tarp pušų ir ligoninės tvoros… neduok dieve kitai gydymo įstaigai tokios kaimynystės.
  Dėl beržų.Nei vienas ūkiškai mąstantis žmogus neleis augti medžiams palei pamatus.Tik reikėjo iškapot jaunus,nes dabar neatsiginsit GYNĖJŲ.Jie dabar ant bangos.

 4. Blyn parašė:

  Pjauna šakas kad išvaikyti benamius. Didesnio briedo negirdėjau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *