Pradžia » Aktualu » Trumpai: Jazzu restorano „BasiBasi“ kainos kandžiojasi

Trumpai: Jazzu restorano „BasiBasi“ kainos kandžiojasi

Publikavimo data: 2019-02-01

Befstrogenas (mušta, juostelėmis supjaustyta, pakepinta ir patroškinta jautiena) su bulvių koše – 14 Eur, keptas šamas – 13 Eur, cirkuliuotos vištienos papilvė – 12 Eur, pigiausias pagrindinis patiekalas (nelabai skanus) burgeris – 7 Eur, keptų burokėlių salotos su ožkos sūriu – 6,50 Eur, topinambų sriuba – arti 6 Eur. Šie netradiciniai gana aukštų kainų patiekalai – neseniai Anykščiuose atsidariuosio Jazzu restorano „BasiBasi“ meniu.  

Per valandą, kurią čia praleidome, matėme porą klientų, išėjusių iš restorono po to, kai peržiūrėjo meniu. Tačiau ir valgančiųjų netrūko. „BasiBasi“, ko gero, taps vieta paragauti kažko naujo, jei anykštėnams tokios kainos priimtinos. Galbūt ši vieta, kaip ir daugelis Anykščių viešo maitinimo įstaigų, išsilaikys miesto svečių dėka. Tik laikas parodys, ar restoranas neprapuls pigesnių kavinių apsuptyje.


Paulius Briedis

Komentarai 4 komentarai

 1. Gurmanas parašė:

  Namuose pagamintam maistui niekas neprilygsta. Visi restoranai ir kavines gali sleptis, jeigu namuose skaniai gaminanti seimininke.

 2. manau parašė:

  Normalios tos kainos

 3. klientas parašė:

  Vakar buvome tame ale restorane.Jokio ten restorano kvapo,tik vaizdas į upę dar kiek pagerina situaciją.Kainos neadekvačios,Nidoj pamenu buvo pigiau ir porcijos mažos.Žodžiu manau laukia katlerio kebabinės likimas.

 4. Aldona parašė:

  Savaitgalyj važiuodami pro šalį (15val.) apsilankėme kavinėje Basi Basi, kainos normalios, maistas skanus, bet su WC yra problema, aišku gal nėra galimybės tame pastate esančiame ant vandens kranto įrengti, taigi pagal nuorodą už 50 m.
  tenka pasinaudoti miesto tualetu, ten yra pakankamai tvarkinga, bet nėra tualetinio popieriaus, nusiplovus rankas nėra kuo nusišluostyti, kadangi popierinių rankšluosčių arba elektrinio džiovintuvo nėra, o tai privalo būti. Kadangi WC nuoroda yra prie kavinės, todėl supratau, kad ir kavinės administracija turi į tokį higienos trūkumą atkreipti dėmesį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *