Juodupės gyventojas, vakar išėjęs grybauti, grįžo pats

Iš pradžių ieškojo patys
Kaip temainfo.lt teigė Panevėžio apskrities VPK komunikacijos grupės vyriausiasis specialistas Tadas Martinaitis, grįžo Juodupės miestelio gyventojas, vakar, rugpjūčio 20 d., 10 val. išėjęs grybauti.
– Prašvitus vyras rado kelią ir sugrįžo į namus pats, –  teigė T. Martinaitis.– Šiemet jis grybavo pirmą kartą, gal todėl ir pasimetė, – temainfo.lt teigė grybautojo posūnis Ramūnas.Kaip tyčia, grybautojas nepasiėmė telefono: jį turi, juo naudojasi, bet paliko namuose, ko gero, kad nepamestų. Vyras guvus, mėgstantis grybauti, gerai pažystantis šalia Juodupės esantį Apūniškio mišką, todėl buvo minčių, kad vyras užėjo pas ką nors į svečius ir liko nakvoti.


Ieškota ir po vidurnakčio
– Iš pradžių ieškojome patys. Apie 21 val. brolis paskambino į policiją, – pasakojo grybautojo posūnis.Anot vyriausiojo specialisto T. Martinaičio, po pranešimo pareigūnai vykdė paiešką iki 1 val. nakties. – Prašvitus buvo tęsiamos paieškos, iškviesti kinologai, prisijungė Juodupės miestelio savanoriai ir policijos rėmėjai, kariuomenė. Bet ne visos pajėgos spėjo prisijungti, nes vyras rado kelią namo. Jis rastas netoli namų einantis keliuku, – teigė komunikacijos specialistas.


Nakvojo po egle
Grybautojas, kaip pats sakė artimiesiems, klaidžiojo ne taip ir toli namų, o nakvoti teko po egle. Naktis buvo jauki, šilta, vyras net šiek tiek nusnūdęs, o pradėjus švisti kilo vėl ieškoti kelio.Jau einantį namo, nešiną pintinėlę grybų vyrą užklupo lietus.– Grįžusiam nuvilkome šlapius baltinius, trynėme delnais kūną. O jis sakė jaučiasi gerai ir be to, – pasakojo Ramūnas.Vis dėlto, kaip teigė komunikacijos specialistas T. Martinaitis, vyras buvo perduotas medikų apžiūrai.


temainfo.lt