Pradžia » Aktualu » Trumpai: Kupiškio etnografijos muziejui vadovaus Jūra Sigutė Jurėnienė

Trumpai: Kupiškio etnografijos muziejui vadovaus Jūra Sigutė Jurėnienė

Publikavimo data: 2020-01-06

Jūra Sigutė Jurėnienė
Aušros Jonušytės nuotr.

Šiandien, sausio 6 d., darbą pradėjo Kupiškio etnografijos muziejaus direktorės vietą laimėjusi kupiškietė Jūra Sigutė Jurėnienė, ilgametė Šepetos Almos Adamkienės pagrindinės mokyklos, reorganizuotos į Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos skyrių-Šepetos A. Adamkienės mokyklą-daugiafunkcinį centrą, mokytoja, direktorės pavaduotoja.

J. S. Jurėnienė – edukologijos mokslų magistrė, dirbo lietuvių kalbos bei neformaliojo ugdymo mokytoja, turi apie 20 metų vadybinio darbo stažą, rajono visuomenei žinoma kaip moksleivių folkloro grupės vadovė.


temainfo.lt

Komentarai 18 komentarų

 1. Na stai parašė:

  O Dangau…..

 2. Taigi parašė:

  Štai ir paslapties šydas atvertas,bet iš veido bruožų matosi ,kad kieta moteriškė su charakterių ,na taip muziejui reikia kietos rankos dabar ten palaida bala kai kurie darbuotojai daro ką nori ir kaip nori dirba ne pagal savo pareigybės tvarkos nėra.Sėkmės naujai direktorei nes ten sunkus kolektyvas.

 3. Oho :) parašė:

  Gera aktorė.

 4. Na parašė:

  Man tai iš veido bruožų matosi, kad pensija po metų, daugiausiai, trijų. Jauno vyruko reikėjo paieškot. Kaip bibliotekai pasisekė. Visos moteriškutės ten nušvitę. Gal čia suveikė draugystė su socdeme Almute Pustovaitiene?

 5. ............. parašė:

  Almutė jau senai nebe socdeme ir ji turi ko mažiausia įtakos čia gal suveikė švietimo skyriaus vedėja taip kalbama

 6. jaunas parašė:

  jaunas bibliotekoje?

 7. Tikrai parašė:

  Nu gai gal senas bibliotekos direktorius? Laksto kaip pacaniokas, pilnas sumaymų, veiklos, iniciatyvų. Užpakalis nesivelka iš paskos- spėja su šeimininku. Visos bibliotekininkės net pajaunėjo. Nepasiduoda irgi.

 8. ech parašė:

  …..iiiir prasideda pletkai….

 9. Darbas parašė:

  Jaunystė puiku, bet tai automatiškai nesuteikia nei proto, nei patirties, nei atsakomybės jausmo. Viską reikia pasiekti mokslu ir atkakliu darbu. O tai reikalauja ne vienerius metelius atsiraitoti rankoves ir gerai padirbėti.

  .

 10. Na parašė:

  Kai tau 40- 50, dar iššūkiai prrofesinėje veikloje suprantami. Bet jau kai pora metų iki pensijos, tai naujas darbas visai nežinomoje srityje, jau savotiškai atrodo. Spės suprasti ką dirba ir reikės atsisveikinti. Sakyčiau perspektyva labai menka. Nu, gal kokį renginį ir gražų surengs. Bet tai ne vadovo veiklos sritis.

 11. 80. parašė:

  Pasidairykit po pasaulį. Tada kalbėkit apie amžių. Juokinga diskusija.

 12. Manau parašė:

  Tikrai, mokytojai nesensta. Jie 50-metį švenčia jau suvaikėję.

 13. Komisija parašė:

  Stebuklu miestelis .Nieko bendro neturi su Kupiskiu.su istorija.su paveldu….kas yra muziejinikyste.Ir laimi vadovo posta.kas buvo komisijoje????

 14. Nuomonė parašė:

  Kam įdomu nesunku nueiti į savivaldybę ir pasiteirauti atitinkamų pareigūnų kas buvo atsakingas už konkursą kas jo pirmininkas buvo už tai ir buvo slepiama, kai tikrai pradėsim domėtis ir pareikalauti,kaip čia kas laimi žinom ,kad buvo ir daugiau norinčių jaunesnių ,bet atseit sąlygų neatitiko nors yra istorikai tai jau tikrai daugiau žino apie praeiti, kad nedraugai laimėtų tai tada gal atsiras tvarka bus priimami pagal žinias o ne pagal pažintis ar partijas nes visose konkursose taip yra

 15. Rinkėjas parašė:

  pas ką savivaldybeje teirautis? yra keli asmenys suinteresuoti konkursais, kas laimes .tikrai greičiausiai Švietimo ir Kultūros skyrius.

 16. Investicija i senatve parašė:

  Kiek kainuoja Norvegijos krona? 10 centu?

 17. MEDEINĖ parašė:

  Nustebino vadovų netikėta kaita ir slaptas konkursas. Tikrai rajone norėjosi matyti TIK profesionalą[ę] dirbantį[čią] šioje srityje. Juk ši pareigybė reikalauja daug sugebejimų: ir žinių, ir vadybos, profesinės etikos,labai greitos reakcijos ekstramaliose situacijose, sugebejimo dirbti komandoje ir jai vadovauti. Neplėsti savo kolektyvo pavieniais asmenimis su abejotina reputacija…išmanyti ATMINTIES INSTITUCIJŲ VADYBĄ, PAVELDOSAUGĄ, LIETUVOS Respublikos bei Tarptautinius Įstatymus… Nereikėtų nuvertinti šios būsimos darbuotojos savybių, galbūt, jos esama patirtis edukologijoje sunokins dar ne vieną derlių vaisių… priklausis, kaip sugebės pritaikyti savo žinias. PAGYVENSIM – PAMATYSIM. NUSIDĖS – Į KAMARYTĘ UŽDARYSIM.

 18. Manau parašė:

  Vargšė moterėlė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *