Pradžia » Aktualu » Trumpai: Kupiškio marių saloje smurtavo prieš nepilnametį

Trumpai: Kupiškio marių saloje smurtavo prieš nepilnametį

Trumpai: Kupiškio marių saloje smurtavo prieš nepilnametį

Publikavimo data: 2019-07-08

Moteris (gim. 1976 m.), gyvenanti Kupiškio rajono Aukštupėnų kaime, pranešė: liepos 6 d. 21.30 val. Kupiškio marių salos šventėje prieš jos sūnų (gim. 2005 m.) ir jo draugus smurtavo nepažįstamas vyriškis. Įtariamasis (gim. 1964 m.) neblaivus (2,42 prom.), gyvenantis Kupiškio rajono Smilgių kaime, sulaikytas. Pažeistas LR BK 140 str. „Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrukdymas”.


Parengta pagal Panevėžio apskrities VPK inf.

Komentarai 7 komentarai

 1. Rėmėjas parašė:

  Kuriai stichijai priklausė girti?

 2. Smalsu parašė:

  Gal sužinosim, kiek iš vargano rajono biudžeto buvo atseikėta Stichijoms?

 3. Vicka parašė:

  Smalsuoliui
  Sukirmysi drybsodamas(-a)ant sofos ir skaičiuodamas(-a)rajono biudžetą.Ar pirkai bilietą,nuėjai įrenginį ir prisidėjai nors 19 eur? 99% kad ne.

 4. Viska mates parašė:

  Skleidziama klaidinga informacija eilini karta visu pirma vyras buvo uzpultas vaiku, jeigu nezinot tikslios informacijos nerasykit.

 5. Pastebejau kad parašė:

  Nuo liguisto smalsumo nosis ilgeja, nuo nuolatinio etatinio sedejimo komentaruose uzpakalinis tiltas isplateja:) Ir kazin ar tiesiog nebesveikas skaičius komentaru rasinejimas nukreiptu pries viena asmeni, t.y. Mera negali privesti ir iki kokios proto ligos?

 6. As parašė:

  Tik jau nereikia… Tas “vyras” tikrai nebuvo uzpultas vaiku. Ir siaip,kokiu tikslu jiems to reiketu?! O kad seneliui nuo alkoholio aptemo ne tik akys,bet ir protas,tai tegul dbr ir atsako. Jeigu tavo tiesa,tai ko dedules negelbejai,o tik viska matei? 😀

 7. Pašalinis parašė:

  Visu pirma nepilnamečiai vaikai šventėja be tevu, neskaitau tėčio nes pastarasis buvo neblaivus. Visu antra ar nepilnamečiui vaikui sakote eikit apsikabinkit nepažystamaji ir vestis? Iš kur tiek Drasos??? Net neabejojiu jog šiais laikais vaikai ant tiek išnaglėja. Ira išmaniosios technologijos. Tad tiesa bus. O jei drystate teisti žmogu nežinant tiesos, tai tada jums tai lieka ant sažinės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *