Pradžia » Aktualu » Trumpai: Kupiškyje – kalėdinė profesijų mugė

Trumpai: Kupiškyje – kalėdinė profesijų mugė

Publikavimo data: 2018-12-06

Gruodžio 5 d. Kupiškio technologijos ir verslo mokykla surengė Kalėdinę profesijų mugę. Renginys organizuojamas ne pirmąkart ir sulaukia nemenko visuomenės dėmsio. Šįkart irgi į Kupiškio Kultūros centrą, kur vyko mugė, traukė būriai moksleivių ir net darželinukų. Kaip sakė parodos organizatoriai, mugę aplankė apie 200 kupiškėnų.

Mugė vyko apie dvi valandas. Per tą laiką jos lankytojai spėjo pasidairyti po menines medžio, metalo ir gipso dirbtuves, įvertino maisto ir stalų dekoravimą. Be to, vyko viktorinos, konkursai ir net sportinės rungtys, pokalbiai bei diskusijos.

Mugę, kaip visada, aplankė rajono meras Dainius Bardauskas.

 

temainfo.lt

Almanto Briedžio nuotraukos

Komentarai 7 komentarai

 1. Dainius parašė:

  Dėkoju uż kvietimą, buvau, maćiau , ragavau , bandžiau… šaunūs mokiniai , profesionalai mokytojai ,turim kuo didžiuotis, puiku, sėkmės ir gražių artėjančių švenčių visiems ir mokiniams ir jų tėveliams , mokytojams , vadovams

  pagarbiai Dainius Bardauskas

 2. Kur? parašė:

  Merui kvietimas, o visuomenė. Kur buvo reklama?

 3. Taigi parašė:

  Kažkaip nepasiekė informacija. Gaila. Būtume su vaikais nuvykę.

 4. Kornelija parašė:

  Buvo skelbimukas antvoros.

 5. tvora parašė:

  Kaušakienei svarbiausia, kad meras buvo ir darželinukai.

 6. Mokyklos darbuotoja parašė:

  Informacija apie organizuotą profesijų mugę.
  Skelbimai buvo iškabinti ne ant tvorų, o Kupiškio miesto ir rajono seniūnijų bei gyvenviečių informaciniuose stenduose, visose rajono mokyklose. Skelbimas buvo publikuojamas mokyklos interneto svetainėje tris savaites.
  Renginyje dalyvavo Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus ir Subačiaus gimnazijų, Povilo Matulionio progimnazijos, visų rajono pagrindinių mokyklų (išskyrus Šimonių ir Noriūnų mokyklas – atsisakė atvykti dėl objektyvių priežasčių) mokiniai, vaikų lopšelių – darželių “Saulutė” ir “Obelėlė” ikimokyklinukai.
  Renginyje dalyvavo ne tik rajono meras, bet ir kultūros, švietimo ir sporto specialistė V.Tylienė, rajono švietimo pagalbos tarnybos specialistai, jaunimo darbo centro vyr.specialistė A.Januškienė ir kt.
  Norintys mokiniai ir jų tėveliai, kiti gyventojai susipažinti su Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos vykdomomis programomis, teorinio mokymo ir praktinio mokymo baze visada laukiami ir maloniai priimami.

 7. Dainius parašė:

  Kai nori randa kur pasireklamuoti 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *