Pradžia » Aktualu » Trumpai: sausį planuojama atidaryti Kupiškio autobusų stotį

Trumpai: sausį planuojama atidaryti Kupiškio autobusų stotį

Publikavimo data: 2020-01-04

Apie sausio vidurį planuojama atidaryti Kupiškio autobusų stotį. Kaip teigia šiuo metu rajono Savivaldybės mero pareigas einantis Algirdas Notkus, stotį buvo planuota atidaryti dar prieš Naujuosius, tačiau nesulaukta valstybinės objekto priėmimo komisijos.

– Iki Naujųjų buvo priduodama ir daugiau svarbių apskrities objektų, tad Kupiškio autobusų stočiai teko luktelti, – teigia A. Notkus.

2018-ųjų balandžio 21 d. kupiškėnai bene paskutinį kartą rinkosi į seną autobusų stotį. Čia vyko atsisveikinimo su senuoju stoties pastatu renginys „Kinas + muzika = ?”, inicijuotas kupiškėno Redijaus Anikanovo.

Kol kas nėra oficialių žinių, ar Kupiškio autobusų stoties atidarymas taps šventiniu renginiu, ar objekto atidarymo juostelė bus perkirpta tyliai. Beveik dvejiems metams Kupiškio autobusų stotis buvo įrengta „Maxima“ kieme, Gedimino gatvėje.


temainfo.lt
Emilijos Briedytės nuotr.

Komentarai 13 komentarų

 1. Kupiškis parašė:

  Mldc

 2. Konduktoreišin parašė:

  Pagaliau vaiduolio nebėr. Tik prie maxės buvo patogiau. PATOGIAU.

 3. Vikis parašė:

  Dar yra kas važiuoti? Kas juda tai ne autobusu.

 4. asta parašė:

  Igyvendintas pirmas Bardausko projektas.

 5. kažkas parašė:

  Bus smagu žiūrėti į varguolius, tempiančius tašes tą kilometrą. Iškart supranti, kaip gerai yra mašina 🙂 Nu ir taksistai atsigaus, labai patogu – 1 km o euriukai byra. Galėjo prie kito žiedo stotį pastatyti, autobusams patogiau, taksistams geriau, žmonėms – varguoliai nesiskundžia 😀

 6. kažkam parašė:

  Gal jau kažkam reikia psichiatro. Atsilupes visai. Nu nenormalu kad viskas blogai.Net absoliučiai suremontuota stotis blogai.

 7. Nesuprantama parašė:

  Kraupu skaityti komentarus su tokiais išsireiškimais varguoliai dar kokie kam žeminti žmones jei neturi mašinos ir važinėji autobusu tai jau kitoks ne lygis na siaubas ne spjaukite į vandenį gali kai kada gyvenime reikėt gerti.O stotis ne suremontuota o,jau naujai pastatyta ir kam tokios vėl didelės reikėjo jei nebėra didelio poreikio ir važiuojančių galėjom turėti mažesnę gražesnę ir išlaikymas būt mažesnis ir pinigų būtų sutaupyta kurių mūsų savivaldybėje labai trūksta nes Kupiškyje darbų nėra ir biudžetas mažesnis surenkamas o mokėti tai reiks už išlaikymą ir vėl reiks kelti kainas už kokį vandenį šiukšles,ar šildymą ir vėl tie mokesčiai bus perkelti ant kelių be gyvenančių Kupiškėnų pečių.Kitas dalykas ji yra jau per toli nuo centro nes vyresnio amžiaus žmogui jau sunku taip toli eiti ir ne visi čia gali važinėti su taksi gyvenam skurdžiai,o vadinami ponai autobusais nevažinėja sėda į poniškas mašinas taigi buvo prašoma žmonių,kad arčiau centro būtų statoma stotis ar iš girdo meras ne.

 8. kažkas parašė:

  @Nesuprantama – tai kad ta stotis ne žmonių patogumui statyta. Buvo reikalas įsisavint pinigus.

 9. Sakyčiau parašė:

  Kažkada stotis buvo statyta žmonių patogumui. Šalia buvo pieninė, SMG, KMK, tarpkolūkinė. Tai buvo įmonės, kuriose dirbo apie 1500 darbuotojų. Kursavo ir miesto autobusas. Nuolat važiavo ratu per centrą pro mokyklą. Dabar tikriausiai net netyrė keleivių srautų ir paliko tokio dydžio plotą kaip buvo apie 1976- uosius, kai autobusų maršrutų buvo labai daug. Utena sumažino stotį, šalia įkurdino stambų prekybos centrą. Ir nuvažiavus į miestą, tu atsiduri jo centre, o ne užmiestyje kaip pas mus. Juk miesto ženklas visai netoli stoties.

 10. Atsigauk parašė:

  Kupiškis mažas miestelis, kojos nenukris ir tà pačią tašę tempiantis. Kvieskis taxus jei tau čia labai didelis atstumas. O kuo autobusas nepatogi ši vietà? Svaigsti baisiai 😀😀 visi skundėsi, kad sugriuvus ir reikia renovuoti, darbas vyksta! Bet ne. Vistiek atsiras koks debiliukas kuris atras prie ko prisiknist. Juokinga būtybė esi

 11. Taip parašė:

  Tikrai gerb.Atsigauk tai gi kojos nenukris jeigu tau tarp 20 – 40 metų ,bet tokie nevažinėja autobusais važiuoja išskirtinėmis mašinoms,o ką daryti tiems kurie jau turi 60-70 metų ar daugiau ir kojos nebetokios stiprios ir sveikata neta tai mes čia pagal tave esam ”debiliukai”tikrai graudu su tokiu mąstymu ir išsireiškimais jei visi kiti juokingos būtybės jus visai neprotingas žemas lygis jei kitus taip drįstat vadinti,o sakom kad tikrai nepatogu ir toli stotis nuo centro,o jei padlaižiauji tam kas taip priiemė sprendimą na tai čia jau nebelieka ir ko komentuoti.

 12. Manau parašė:

  Panašu, kad miestas vis labiau pritaikomas jauniems…

 13. Skaitytoja parašė:

  Prie maksimos buvo patogiau.pesciomis dabar iki centro gan tolokai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *