Pradžia » Aktualu » Trumpai: šiemet nebus pagerbti geriausi Kupiškio rajono sportininkai

Trumpai: šiemet nebus pagerbti geriausi Kupiškio rajono sportininkai

Publikavimo data: 2019-01-04

Šiemet nebus pagerbti geriausi Kupiškio rajono sportininkai. Šios šventės, ketverius metus rengtos sausio pradžioje ir labai pamėgtos kupiškėnų, idėjos autorė ir pagrindinė jos organizatorė – Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) direktorė Laimutė Šližauskienė. Šiuo metu ji atstogauja, be to, baigiasi jos vadovavimo įstaigai laikas. Į klausimą, kodėl nebebus šventės, ji beatsakė trumpai: „Atsiprašau, nekomentuosiu.”

Anykščių KKSC direktorius Žilvinas Ovsiukas sakė, jog ir Anykščių rajono sportininkų ir trenerių pagerbimo data dar nenustatyta, bet šventė būtinai bus. Šio renginio tradicija siekia jau kelis dešimtmečius.

Rokiškis savo krašto sportininkus pagerbia Kūno kultūros ir sporto dieną, švenčiamą pirmą spalio šeštadienį. Rokiškio KKSC administratorius Saulius Limonas sakė, jog mokslo metų pabaigoje pagerbiami ir geriausi Centro auklėtiniai


temainfo.lt
KKSC archyvo nuotr.

Komentarai (13)

 1. Nuomone parašė:

  Organizatorė didžioji…
  Jai gi nėra verto nei vieno trenerio, jos tik irkluotojai kiečiausi…

 2. Nuomone 2 parašė:

  Labai gaila! Nes visi tie sportininkai kurie garsina mūsų rajoną, to tikrai nusipelno.

 3. Nuomonė 3 parašė:

  Martinkos nebėra tai ir nebėra kam. Dar tas priversdavo pajudinti smegenis.

 4. Hmmz parašė:

  Gal labiau reikia gydytojus, statybininkus, mokytojus ir gaisrininkus pagerbti, kodel tik sportininkus?

 5. Karma parašė:

  Akivaizdu!..

 6. Pagarba. parašė:

  Pagerbia visus per profesines šventes.

 7. KKSC parašė:

  Tai kaip atrodys kad sporto centras pagerbia gaisrininkus? Nebent būtent jiems gaisra užgesino. Arba statybininkams už per trumpą stadioną riektų dekoti kasmetai. Kumiekini Karma?

 8. Išsireiškiu parašė:

  Aišku būtų šaunu pagerbti sportininkus! Bet, nu nežinau kas vyksta Kupiski. Miestelis gražus, tvarkingas, padaugėjo traukos objektų tikrai apsitvarkes! Tos pačios marios gausina žvejų ratą o su jais atvyksta ir šeimos visiems vietos uztektinai! Viskas liuks! Nu bet kas darosi Kupiski su automobilių sportu… Kažkoks nevaldomo EGO svaidymasis i šalis. Didžiulis AČIŪ kupiskio auto-moto sportui, kad gaivino ir gaivina šitą reikalą, savo srities profesionala8 ten! Nu beeet kam jiems kisti koja? I kupiski atvažiuoja garsiausi Lietuvos krosistai, bekeles entuziastai! Seminarą vedė LASF saugumo komiteto pirmininkas suvažiavo apie 80 klausytoju is VISOS Lietuvos! Tai kodėl Kupiskenai taip negerbia auto sporto šaknų ir kažkas vis matuojasi savo kažkokį interesą… Kupiski garsina ne tik kulturizmas, marios, kanojos bet ir autokroso sportininkai. Pagerbkim ir juos! Sudarykim salygas jiems! Mintis gal ir padrika bet kam reikės supras👌

 9. Alia parašė:

  Gaila tikrai dėl Kupiškio. Susipriešinimas yra toks kaip prieš karą.

 10. Na va parašė:

  Baisu, apmaudu, kai tiek piktų, bambančių žmonių aplinkui…skaičiau komentarus,tai džiugino vienų pizityvumas ir apmadu liko dèl tų pasipiktinusių. Pasidžiaukim del kitų,del aplinkos, del gyvenimo,kad ir kartais sunku,o ne bambekim. Žmogau,pradèk nuo savęs,o ką tu padarei gero,kiek prisidedi?

 11. Na va parašė:

  Baisu, apmaudu, kai tiek piktų, bambančių žmonių aplinkui…skaičiau komentarus,tai džiugino vienų pozityvumas ir apmaudu liko dèl tų pasipiktinusių. Pasidžiaukim del kitų,del aplinkos, del gyvenimo,kad ir kartais sunku,o ne bambekim. Žmogau,pradèk nuo savęs,o ką tu padarei gero,kiek prisidedi?

 12. baisu parašė:

  nu ir ka ten gerpt? :d kekvienais metais buna pagerbemi kai kurie svis nenusipelne sporte suzaide vienas varzibeles kazkur o i apdovanojimus pasiema kasmet beveik tuos pacius kurie nei kur be dalivauja arba sudalivave viena karta,tai tada geriau neapdovanot visai

 13. Sportininkas parašė:

  Praradom gailimybę nemokamai pavalgyt… 😀

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *