Pradžia » Aktualu » Trumpai: STT sulaikė Kupiškio kultūros centro direktorę Jolitą Janušonienę

Trumpai: STT sulaikė Kupiškio kultūros centro direktorę Jolitą Janušonienę

Publikavimo data: 2019-07-09

temainfo.lt archyvo nuotr.


Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdyba papildė pateiktą informaciją: įtariant piktnaudžiavimu tarnyba taip pat sulaikyta Kupiškio rajono savivaldybės kultūros centro vadovė Jolita Janušonienė.

Kaip jau buvo pranešta, šiandien sulaikytas Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas. Dar du privatūs asmenys yra įtariami prekyba poveikiu ir dokumentų klastojimu.

STT Panevėžio valdybos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl Kupiškio rajono savivaldybėje galimai įvykdytų korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų – piktnaudžiavimu tarnyba bei prekyba poveikiu.


Parengta pagal stt.lt

 
Straipsnis panašia tema:

STT sulaikė Kupiškio rajono savivaldybės merą Dainių Bardauską »

Komentarai 21 komentaras

 1. Katyniuke parašė:

  Valiooooooo pagaliau! Dziaugiuosi nerealiai!!! Tikiuosi is darbo iseis!

 2. Apakys parašė:

  Ar taip jau viska zinai,kad taip dziaugiesi.Nezinai gali ir pats(i) taip ikliuti,ar labai bus gera kai kiti dziaugsis tavo nesekme.Slykstus zmones,kuo toliau tuo labiau slyksciuos tokiais zmonemis.Kaip sakalai laukia kitu nesekmiu

 3. Jolitai parašė:

  Kaip atėjai į darbą taip ir išeisi. Likėjimai.

 4. Nekaltinkime parašė:

  Atleiskit jiems nes jie nezino ka daro.Niekada nekaltinkime kt….save ziurekite.

 5. Pamokymas parašė:

  Gal ir nekalta. Bet… Jei nesuprato kodėl tam tikra partija stato į postus ,,savus”, tai visiška ožka. Jei neturi stuburo- neik kur stumia. Nejaugi manė, kad užteks gražiai pasipuošus tarp svečių pabūti? Tokia garbė kartais daug kainuoja.

 6. Vitas parašė:

  Kas cia tokie dar prie ju prisideje kad neivardino???

 7. Tuborg parašė:

  O kaip Neringa?

 8. I miss i unas parašė:

  Veikeja is policijos komisariato pasiimkite. Vardas nezinomas. Į arklį panašus 🙂

 9. Rima parašė:

  Prie ko cia policija?

 10. Garsas parašė:

  Ir tai tik Stichijos…

 11. Palaikome parašė:

  Kūrybiška ir veikli asmenybė, daug šviesos į Kupiškio kultūrą atnešė, kaip pagyvėjo kultūros centras ir pats miestas renginiais. Nesinori tikėti, kad kažką neteisėto padarė, juolab, kad tyčia.Tikiuosi čia kažkoks nesusipratimas ir išteisins ją.

 12. Nagi parašė:

  Patikslink, ka turi omenyje, pasiimsim.

 13. ... parašė:

  Iš kur tiek pykčio žmonės pas jus? Na nepavudekit kitiems…. Kas jums trugdo įstoti į partiją? Kas jums trugdo siekti postų?
  Įdomu kaip jus elgtumėtes jų situacijose? Ir galų gale dar nėra 100% įrodyta korupcija ar kisininkavimas, tad mielieji neskubėkite džiaugtis iš kitų nelaimių, nes nežinote kas rytoj laukia jūsų pačių. Ką likimas jums paruošęs….

 14. xD parašė:

  aš jų situacijoje būčiau kitaip dokumentus klastojas..

 15. Valerija parašė:

  Nu tiesiok kokia nesamonė tikslai nežino ar teisibe ar melas, ir iškarto reikia sulaikyti o dar kiti neišsilavine, nesubrende žmones džiaugesi nieko nežinodami norėčiau kad ir tokiem žmonem taip pat atsitiktu ir visi pultu ir džiaugtusi kito žmogaus nelaime.
  Tikrai gerai sakoma nera pyktesnio žmogaus nei lietuvis😡😡😡

 16. to tuborg parašė:

  O Neringai jau paruošta šilta vietelė Rokiškio kultūros centre,draugė pasirūpino, išvarė profesionalų ansamblį viva dolce.

 17. :-/ parašė:

  Po situ dvieju direktoriu, tikiuosi, sekanti bus Daniene. Nenustebciau jei ir Kirstukienes ausys pasirodytu.

 18. jonas parašė:

  Tai jau geriau Danienė, nei Vivo Dolce. Gera jiems buvo imt algą kas mėnesį, ateit vienąkart per savaitę, tipo repeticija – pažvengia, pagrajina ir išeina. Kiek gi kartų pasirodė? ant vienos rankos pirštų galima suskaičiuot, nes niekad negali, nes visad asmeninės gastsrolės, veikla kituose kolektyvuose ir t.t.

 19. Milda parašė:

  Dar nieko,nežino , o jau džiaugiasi iš žmogaus nelaimės…taip tik lietuvis gali, nemato ir nesidžiaugia tuo kas yra gera padaryta, o padaryta labai daug Kupiškis kyla tvarkosi , puošiasi…tikrai smagu. Stiprybės linkiu merui.

 20. Liūdna parašė:

  Na nesuprantu tik merui stiprybės linki o kultūros direktorė prie ko kad tapo vadovo įkaitė ji turėjo taip dirbti ir paklusti jo nurodimui kaip liepė jeigu nors vienas žodis prieš ir skrendi iš darbo o kaip žinom Kupiškyje darbų nėra ,o gyventi reikia tai kas be lieka.Jolita tau stiprybės nepalūžk ir ne pasiduok spaudimui.

 21. Ciocė parašė:

  Be partijos globos ji buvo niekas. Jei gerai buvo tapti pasija, tai lai kiti žiūri ir mokosi. Va taip atrodo, kai tave svarbia persona kažkas padaro, o ne tampi pats. Politinė prostitucija irgi nėra garbingas užsiėmimas. Dabar, jei ką, irgi su darbu gali būti nekas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *