Pradžia » Aktualu » TS-LKD Kupiškio rajono skyriaus pirmininke išrinkta Neringa Klimavičienė

TS-LKD Kupiškio rajono skyriaus pirmininke išrinkta Neringa Klimavičienė

Publikavimo data: 2020-02-10

 

Vasario 8 d. įvyko TS-LKD Kupiškio rajono skyriaus visuotinis susirinkimas, skyriaus pirmininke išrinkęs Neringą Klimavičienę bei naują valdybą, tačiau nepasiūlęs kandidatų į Seimą nei Sėlos vakarinėje, nei Sėlos rytinėje apygardose.


Išrinkta skyriaus pirmininkė ir valdyba

Vasario 8 d. įvyko TS-LKD Kupiškio rajono skyriaus visuotinis susirinkimas, skyriaus pirmininke išrinkęs Neringą Klimavičienę, Kupiškio rajono tarybos narę, Subačiaus bendruomenės pirmininkę.
Prieš tai skyriui vadovavęs Dainius Bardauskas, jau septintas mėnuo nušalintas nuo Kupiškio rajono mero pareigų, laikinai yra sustabdęs savo narystę partijoje.
Atnaujinta ir skyriaus valdyba. Jos nariais patvirtinti Neringa Klimavičienė, Egidijus Černius, Jonas Matulionis, Saulius Simonavičius, Ignas Jackevičius, Edita Vaitiekūnienė, Paulius Remeikis, Kęstutis Jakštas ir Algirdas Venckus.
Susirinkimą savo vizitu pagerbė Seimo nariai Andrius Navickas, Kazys Starkevičius, Andrius Kupčinskas, Laurynas Kasčiūnas, Paulius Saudargas, Audronius Ažubalis, Antanas Matulas, Raimundas Martinėlis, TS-LKD vykdomasis sekretorius Jonas Gudauskas, Vilniaus miesto tarybos narės Kamilė Šeraitė ir Goda Krukauskienė, Rokiškio rajono tarybos nariai Diana Meškauskienė ir Algis Kazulėnas.


Savo kandidatų į Seimą nepasiūlė

Pasisakė pretenduojantieji kandidatuoti į Seimą R. Martinėlis ir D. Meškauskienė. Visgi TS-LKD Kupiškio skyriaus galutinį sprendimą dėl kandidato pasirinkimo paliko priimti TS-LKD partijos tarybai. Nors galutinio varianto dar nėra, bet jau beveik viešai kalbama, kad partijos taryba kandidatu į Seimą Sėlos rytinėje (Rokiškio–Kupiškio) apygardoje teiks R. Martinėlio kandidatūrą.
TS-LKD Rokiškio skyriaus narių nuomonės gerokai skiriasi: vietos konservatoriai renkasi D. Meškauskienę, partijos centras agituoja už R. Martinėlį.
Antrame rinkimų ture į 2016–2020 metų kadencijos Seimą R. Martinėlį rėmė kelių partijų Rokiškio rajono skyrių lyderiai, bet jam buvo iškelta sąlyga – atsiriboti nuo partijos Tvarka ir teisingumas, kurio nariu jis buvo nuo 2005-ųjų (1995–2004 m. R. Martinėlis priklausė Lietuvos centro sąjungai). Išrinktas į Seimą R. Martinėlis prisišliejo prie Valstiečių ir žaliųjų frakcijos, paliko ją 2019-ųjų vasarį ir papildė Parlamento TS-LKD frakciją.
D. Meškauskienė į konservatorių partiją įstojo 2008 m. Anksčiau jokiai kitai partijai ji nepriklausė. TS-LKD Rokiškio rajono skyriaus visuotinis susirinkimas vieningai patvirtino D. Meškauskienės apsisprendimą kandidatuoti į Seimą.

TS-LKD Kupiškio skyrius savo kandidato nekelia ir Sėlos vakarinėje (Biržų–Kupiškio) apygardoje.


temainfo.lt
Antano Matulo nuotraukos

Komentarai 14 komentarų

 1. ? parašė:

  Ar tiksli informacija dėl kandidatų į seimą? Nebuvo balsavimo?

 2. Faktas parašė:

  Atskirai už siūlytus kandidatus į kandidatus tai nebalsavom.

 3. F parašė:

  Kupiškėnai drasuoliai, kad bent Martinėlio nesiūlė jei partietės konservatorės ir nepalaikė. Kas partijos viršūnėje dedasi? Skyrių nevertinimas. Net partijų lygmeniu regionai nieko nebereiškia. Ar pas konservatorius gali taip būti? Ką deklaruos rinkimuose? Demokratiją?

 4. Gerai parašė:

  Gal ir merą pakeis?

 5. Sawas parašė:

  Bibliotekininkas per susirinkimą knygą skaitė? 🙂

 6. !!! parašė:

  Balsavo atskirai už kandidatus.

 7. Oho parašė:

  Čia tai naujiena Dainiukas nebe partijos pirmininkas tai kaip čia be valdžios kur savo pyktį ir arogancija dabar parodys,na ir mero kėdės tuoj bus nebematyti na va aukštai šoko žemai krito

 8. Gamtininkas parašė:

  Partiju nestebiu. Stebiu gamta. Gyveno savo kemsyne pagyvenusi barskuole, kuri nieko labai gero nemokejo, tik barsketi, tarsketi ir savo nuodingas mintis visur spjaudyti. Isejo i pensija, daznai pamirsta ir kur jos akiniai, bet nepamirsta barsketi ir spjaudytis. Isvada: jei gimei sliauzioti, niekada neskraidysi.

 9. Puodui parašė:

  Bet ir pats gamtininkas nuodingas mintis spjaudo. Juokiasi puodas, kad katilas juodas.

 10. skaitytojas parašė:

  Nebera Dainiaus nebus ir partijos, ką jus kupiškenai manot? kas čia per pirmininke, niekur nesimate, saves neišreiške, ir tiesiai i pirmininkus, įdomu kokios jegos ją istume ir kas globoja, sužinosim , kas čia per pirmininke…..

 11. sėkmė parašė:

  Puiki pirmininkė! Ja labai pasitikėjo meras Dainius Bardauskas. Konservatorių sąraše buvo antra. Lietuvos televizijoje prieš rinkimus būtent ją meras vežė pristatyti Kupiškio konservatorių siekius ir darbus. Yra daug faktų, įrodančių, kad Bardauskas labai pasitikėjo ir ruošė lyderystei. Sėkmės!

 12. ... parašė:

  Įdomu.Tą ir reikėjo padaryti,jei pirmininko narystė sustabdyta.Sėkmės visai komandai,gerai,kad yra drąsių žmonių.

 13. Stebėtojas parašė:

  Ar jūs naivūs ar šiaip… Negi galvojat kad taip lengvai valdžia atiduodama. Beveik kiekvieną dieną
  nušalintas nuo pareigų ir sustabdęs narystę partijoje sėdi konservatorių būstinėje ir vadovauja rajonui. O kur žiūri rajono valdžia, kad darbo laiku darbuotojai laksto į konservatorių būstinę? Nu nu nu…

 14. VIDA parašė:

  Neringa Klimavičienė,ar ji ne buvusi Sabalytė iš Subačiaus,kurios motina dirbo kartu su Dainiumi BARDAUSKU Šepetos pensionate.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *