Vaikų graikų-romėnų imtynių pirmenybėse – medaliai kupiškėnams

Vasario 28 d. Panevėžio atvirose vaikų graikų-romėnų imtynių pirmenybėse dalyvavo per 100 jaunų Vilniaus, Klaipėdos, Tauragės, Šiaulių, Šiaulių rajono (Kuršėnų ir Gruzdžių ), Visagino, Anykščių, Kupiškio ir Panevėžio sportininkų.

Puikiai kovojo kupiškėnas sportininkas Mykolas Vizbaras, 50 kg svorio kategorijoje pelnęs tris pergales. Sunkioje finalinėje kovoje Mykolas įveikė 2017 metų vaikų čempionato nugalėtoją iš Šiaulių.

Domas Ulkė (26 kg) ir Motiejus Vizbaras (44 kg) šiose pirmenybėse iškovojo bronzos medalius. Po dvi pergales laimėję Gytis Daugėla (32 kg) ir Joris Nagrockis (38 kg) liko be medalių.

Sekmadienį pirmą kartą Prienuose vyks Lietuvos graikų-romėnų ir moterų imtynių jaunimo čempionatas. Jame dalyvaus aštuoni Kupiškio imtynininkai.

Moterų imtynėse kovos dvi merginos, o graikų-romėnų imtynėse – šeši sportininkai. Trys jų atstovaus Panevėžio sporto gimnazijai.