Virtualaus bėgimo „Anykščiai–Puntukas–Anykščiai“ distancijas įveikė 101 sportininkas

Anykščių kūno kultūros ir sporto centro archyvo nuotr.


Virtualaus bėgimo „Anykščiai–Puntukas–Anykščiai distancijas įveikė 101 sportininkas, ir buvo užfiksuoti pakankamai aukšti rezultatai.

Gegužės 1 d. šalies sporto entuziastai buvo įpratę dalyvauti seniausiame Lietuvos bėgime Anykščiuose, tačiau šįkart tradicinio renginio planuspakoregavo dėl koronaviruso pandemijos paskelbtas karantinas. Vis dėlto ir tai nesukliudė Anykščių kūno kultūros ir sporto centrui (AKKSC) suorganizuoti bent virtualų bėgimą.

Pirmą gegužės savaitgalį bėgikai savo pasirinktoje vietovėje galėjo įveikti 3, 6 ir 11 km nuotolius ir pasiektus rezultatus siųsti AKKSC.

Virtualus bėgimas tapo tarptautiniu. Anykštėnams draugiją palaikė ne tik įvairių Lietuvos miestų, bet ir Švedijos, Latvijos, Belgijos, Didžiosios Britanijos ir Rusijos atletai.

„Labai dėkojame visiems dalyviams, kurie nusprendė išbandyti jėgas šiame neeiliniame renginyje. Sulaukėme daugybės laiškų ne tik su rezultatais, bet ir nuotraukomis bei padėkomis už šią iniciatyvą. Labai malonu, kad prie bėgimo prisijungė Anykščių krašto žmonės, užsieniečiai bei įvairiose Europos valstybėse gyvenantys lietuviai.

Planuojame, kad šiais metais bus surengtas ir tikras „Puntuko bėgimas“ – tai įvyks, jei tik leis situacija šalyje“, – sakė bėgimo organizatoriai.

Virtualiame renginyje savo pasirinktas distancijas įveikė 101 sportininkas ir buvo užfiksuoti pakankamai aukšti rezultatai.

„Nesvarbu, kokį nuotolį pasirinkote, jūs visi tapote nugalėtojais. Norėtumėme palinkėti, kad kiekvieną dieną įveiktumėte savo ‚,Puntuką“, – dėkojo bėgimo organizatoriai.

Rezultatai: https://www.akksc.lt/


Anykščių kūno kultūros ir sporto centro inf.