Visa Lietuva kviečiama į Aukštakalnių žiemos šventę

Rokiškio rajono Kamajų seniūnijos Aukštakalnių kaimo žmonės tokie draugiški, jog sausio 21 d. į savo bendruomenės Žiemos šventę kviečia visą Lietuvą. Kaimas randasi vos keli kilometrai nuo Kamajų, Rokiškio link.

Aukštakalnių kaimo bendruomenė šventę rengia kartu su Kamajų seniūnija ir AKS „GM motorsport“.

10 val. šventė prasidės auto-moto varžybomis ant ežero. Varžyboms teisėjaus Vytauras Valikonis; kol kas svarstoma, kiek planuoti važiavimų: ar tris po tris ratus, ar du po penkis ratus. Iki šeštadienio bus sudėlioti galutiniai akcentai.

12 val. bendruomenė kviečia į kaimo Kultūros namus pažiūrėti Anykščių kultūros centro Liaudies teatro režisieriaus Jono Buziliausko spektaklio „Emigrantai“.

Į Aukštakalnių ežerą neįteka joks upeliukas, jis nešaltiniuotas, be akivarų, todėl saugus susiėjimui ant ledo. Tik stipresnio šaltuko reiktų: jau pernai čia norėta rengti Žiemos šventę, tačiau tinkamai ledas taip ir nesutvirtėjo.

Smagu gamtoje praleisti šeštadienį, juolab Aukštakalnių bendruomenė vaišins žuviene arba koše, renginys nekainuoja. Savo vertėtų pasiimti rogutes ar pačiūžas, arba ir tas, ir tas.

 

temainfo.lt