Pradžia » Aktualu » Z. Aleksandravičius pripažintas kaltu dėl kyšininkavimo

Z. Aleksandravičius pripažintas kaltu dėl kyšininkavimo

Publikavimo data: 2018-10-12

Spalio 12 d. Panevėžio apygardos teismas atmetė Kupiškio rajono Puožo melioracijos statinių naudotojų asociacijos valdybos pirmininko Zigmanto Aleksandravičiaus skundą dėl Panevėžio apylinkės teismo Kupiškio rūmų 2018 m. kovo 26 d. nuosprendžio: valdybos pirmininkas pripažintas kaltu dėl kyšininkavimo. Jam teismas paskyrė 18 830 Eur baudą ir nusprendė iš jo į valstybės biudžetą išieškoti daugiau nei 7 200 Eur.

„Ikiteisminį tyrimą šioje baudžiamojoje byloje atliko Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos pareigūnai. Jie nustatė, kad Z. A., būdamas Asociacijos valdybos pirmininku bei viešųjų pirkimų komisijos pirmininku ir turėdamas administracinius įgaliojimus veikti Asociacijos vardu, dalyvavo organizuojant viešųjų pirkimų konkursą dėl melioracijos darbų atlikimo, kurių vertė buvo per 300 000 Eur. Asociacijos skelbtą konkursą laimėjusi ir gavusi darbo bendrovė turėjo „atsidėkoti“ Z. A. ir jo šeimai paslaugomis: nemokamai paklojo trinkeles, iškasė du tvenkinius ir nusausino lauką. Kyšio vertė siekė per 7 tūkst. eurų“, – rašo stt.lt

Šį ikiteisminį tyrimą organizavo ir kontroliavo Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.

Komentarai (8)

 1. Muzikologas parašė:

  Gal dabar pritils tarybos posėdžių paukštelis čiulbonėlis , gal laikas į kelionę ruoštis tik ne į šiltus kraštus…

 2. Na parašė:

  Jei turėčiau bent vieną milijoną, tai kyšininku vadinamas nepergyvenčiau ir į merus braukčiau. Turi žmogus iš ko, tai ir sukasi. Prie vieno malonus, prie kito šaunus, trečią supranta ir paguodžia, ketvirtą paremia… Manau baisiau korumpuoti ubagai. Tie tai tik tyčiotis iš žmonių temoka.

 3. Simas parašė:

  Keista ir nesuprantama Valentino Beinoriaus politinė draugystė su šiuo tarybos nariu.

 4. Stebėtojas parašė:

  Ot sugeba „Keisti Kupiškio kraštą kartu“ 😀 …Ar dar bus norinčių jungtis ir palaikyti jo komanda? Rinkimai parodys.

 5. Manau parašė:

  Meru norėčiau Beinorio Valentino. Kultūringas, supranta kaip pinigai uždirbami. Anksti pajuto kas vyksta Kupiškio konservatorių gretose ir paliko šią kompaniją.

 6. Artimas parašė:

  Atsakymas „Manau“.Jeigu pagal patarlę tikrai manai, kad nuo vilko bėgo, tai garantuotai ant meškos užsirovė 😀 Ir taip užsirovė, kad kaži ar nagų nereiks nusigraužti. Po viso šito, spėju tikrai gailisi palikęs puikią konservatorių komandą.

 7. Stebėtoja parašė:

  DAROSI ĮDOMU KIEK DAR KAILIUKŲ V. BEINORIS GALI PAKEISTI ? PER MINKŠTAS BŪTŲ TOKS MERAS.

 8. Politologas parašė:

  Kam jau kam, bet Beinoriui iki mero kėdės, kaip mums iki mėnulio.Nekvaili kupiškėnai, mato, kad jis linksta ten kur tuo metu palakus vėjas pučia.Kaži pas kuriuos dabar lėks 😀

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *