Pradžia » Aktualu » Žiemiškas pasivažinėjimas ant Kupiškio marių ledo

Žiemiškas pasivažinėjimas ant Kupiškio marių ledo

Publikavimo data: 2015-02-16

Vasario 15 d. kupiškėnai surengė  žiemišką  pasivažinėjimą motociklais ir Užgavėnių linksmybes ant Kupiškio marių. Į apledijusį Aukštupėnų paplūdimį susirinko labai daug žmonių – slidinėjo, griuvo, bet buvo patenkinti Kupiškio kultūros centro renginiu. Politikai naudojosi situacija: nuo scenos kalbėjo Valstiečių ir žaliųjų sąjungos Kupiškio skyriaus lyderis Jonas Jarutis, žodį tarė Darbo partijos kandidatas į Kupiškio rajono tarybą Modestas Puišė, atskirą kiemelį įsirengė socialdemokratai.

Nusprendusi fotografuoti visus politikus ir nepolitikus temainfo.lt fotokorespondentė Emilija neaplenkė ir apledijusio socialdemokratų kiemelio; slydo, griuvo ir tarė:

– Nebepasikelsiu…

Netoliese stovėjo kandidatai į merus Augenijus Cesevičius, į tarybą – Aurimas Martinka, Seimo narys Aleksandras Zeltinis… Pagalbos ranką Emilijai ištiesė pribėgusi nepartinė moteris…

– Turėtų būti pabarstyta… Turėtų būti pabarstyta… – kartojo ji.

Vis dėlto  linksma buvo šventė: skambėjo muzika, žmonės vaišinosi blynais ir arbata, ant ledo „skraidė” motociklai – pasivažinėjimas ant Kupiškio marių truko apie 4 val.

Solo-retro rungtyje Ižais ir Jawomis ratus suko trys motociklininkai iš Kupiškio ir ŠilutėsPirma ir antra taurės teko šilutiškiams Vytautui Degučiui ir Mantui Degučiui, trečia – Jonui  Pirtinui.

Motociklais nedygliuotomis padangomis važiavo vienintelis Egidijus Maciūnas iš Biržų.

Dviračiais motociklais dygliuotomis padangomis varžėsi 20 Kelmės, Pabradės, Jonavos, Pasvalio, Kauno, Panevėžio, Kupiškio sportininkų. Taurės atiteko Dariui Moderiui iš Pasvalio, Žilvinui Kazakevičiui iš Kauno ir Ryčiui Kriaučiūnui iš Panevėžio.

Keturračiais važiavo 11 Biržų, Kauno, Tytuvėnų, Kybartų, Kelmės, Panevėžio ir Kupiškio motociklininkų. Pirmą vietą laimėjo Ričardas Vaičiulis iš Kelmės, antrą – Rolandas Kutra iš Kauno, trečią – Gediminas Kirvaitis iš Kybartų.

Keturiais ratais varomais keturračiais ant ledo išriedėjo penki: rungtyniavo Kauno, Kelmės, Pabradės, Tytuvėnų  ir Kupiškio sportininkai. Laimėjo Tytuvėnų motociklininkai Vaclovas Glozdas, Andrius Puidokas ir Egidijus Puidokas.

Keturračiais dygliuotomis padangomis varžėsi Kupiškio, Pabradės, Kelmės ir Kauno žiemos sporto aistruoliai. Laimėjo  Justinas Kireikis iš Kelmės, antrą vietą pelnė Dainius Griškevičius iš Kauno, trečią – Norbertas  Mechovič iš Pabradės.

Motociklais su lopšiais ir dygliuotomis padangomis rungėsi Mažeikių, Panevėžio, Jonavos, Kupiškio ir Biržų 11 sportininkų. Pirmą vietą pelnė panevėžiečių  Dainiaus Kazlausklo  ir Mariaus Urbono, antrą ir trečią – kupiškėnų  Deivido Notkaus ir Martyno Žaliausko bei Dariaus Makštelės ir Jono Pirtino ekipažai.

Šventės dalyvius šildė didžiulis laužas. Blynais ir arbata vaišino Šimonių kultūros namų, Bakšėnų kaimo bendruomenės ir Noriūnų laisvalaikio centro teatro „Dvarėlis” moterys. Šių kolektyvų vyrai buvo labiau linkę linksminti Užgavėnių personažų – giltinių ir velnių – charakteriais.

Šimonietės Loretos Kručienės žolelių – citrinžolės, melisos ir raudėnėlio – arbatos buvo išdalinta per 100 puodelių.

Noriūnietės blynus tepė namine – mėlynių, aviečių – uogiene ir obuolių džemu. Bakšėniečiai Dalia Bernadickienė, Janina Lukauskienė, Odeta Šnirienė, Pranė Bražiuvienė ir Arūnas Šarkanas net sukaitę sukosi apie savo didžiulę keptuvę ir kvietė visus blynų.

Renginį vedė Šepetos laisvalaikio centro specialistė Vaiva Mališauskienė.

 

Rita Briedienė

Emilijos Briedytės ir Rimvydo Slapšinsko nuotraukos

 


Komentarai 8 komentarai

 1. Siksi parašė:

  Daugiau tokių švenčių!!

 2. Marius parašė:

  Aš irgi griuvau 🙁

 3. negrazu parašė:

  Oi kaip pasisiukslino socdemai neistiese pagalbos rankos zurnalistei

  • Eli parašė:

   Nu jo, būtų šiaip merginai nepadavę tai dar būtų išsisukę, o kadangi žurnalistei…… prašovė 😀

 4. :) parašė:

  🙂 Stovi ir agituoja, kad už juos balsuotų. O žurnalistė, atėjusi jų fotografuoti, guli apsipylusi ašaromis. Diedai vienodais šalikėliais nė krust – toliau agituoja.

 5. Va je parašė:

  Bet tai koks storas ledas!

 6. Praeivis parašė:

  Visai jokio skirtumo kam nepagelbėjo socialdemokratų partijos lyderiai – parkritusiai ant ledo korespondentei ar šiaip praeivei. Viena aišku: kaip tokioje situacijoje pasielgė socdemai viską pasako apie juos kaip žmones. Štai tokie “žmonės” stengiasi ateiti į valžią. Didžiausia GĖDA! Tikrai nebalsuosiu už juos ir kitus raginu nebalsuoti.Po savo ryškiais šalikėliais ir rožėmis ,deja, slepia daug negerų ir negarbingingų dalykų.

 7. Petras parašė:

  Ir aš nupaveiksluotas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *