Pradžia » Aktualu » Anykščiai aiškiau pademonstravo norą turėti 2019-ųjų Kalėdų Senelio rezidenciją

Anykščiai aiškiau pademonstravo norą turėti 2019-ųjų Kalėdų Senelio rezidenciją

Publikavimo data: 2019-10-04

Praėjusių Kalėdų Rokiškio verslo klubo eglė
temainfo.lt archyvo nuotr.


Rokiškio verslo klubas, susitikęs su kitais Aukštaitijos verslo sąjungos nariais, nutarė 2019-ųjų Kalėdų Senelio rezidenciją perkelti į Anykščius. Nuo 2017 m. veikianti Aukštaitijos verslo sąjunga vienija Rokiškio, Kupiškio, Anykščių, Pasvalio ir Biržų verslo klubus.

Aukštaitijos verslo sąjungos narių sutarimu Kalėdų Senelio rezidencijos atidarymo šventė gali pademonstruoti Šiaurės Lietuvos verslo gyvybingumą, saugantį čionykščių kraštų tapatumą, jų žmonių norą gyventi čia, kurti šeimas, auginti vaikus, dirbti, mokytis, planuoti, džiaugtis rezultatais ir kartu švęsti.

Tai siekis padėti pagrindą visos Aukštaitijos verslo žiemos mugei, kurios lankyti važiuotų visa Lietuva, čia atrastų Rokiškiui, Kupiškiui, Anykščiams, Pasvaliui, Biržams būdingą produkciją, jos kokybę ir įvairovę. Už šį dėmesį Kalėdų senelio rezidencijos atidarymo šventė žada gražių renginių ir pramogų.

Kalėdų Senelio rezidenciją numatyta atidaryti jau baigiamame įrengti Istorijos dvarelyje.

Trejus metus Kalėdų Senelio rezidencijos idėją vystęs Rokiškio verslo klubas, nutaręs renginį perkelti į Anykščius, sudaro galimybes ir smulkiam, ir vidutiniam, ir stambiam verslininkui garsinti savo įmonės vardą kitokiame kontekste, leisti pažinti save, ugdyti bendravimą peržengus rajono ribas.

Rokiškyje Kalėdų Senelio rezidenciją Verslo klubas įkūrė prieš trejus metus. Savivaldybė prie šio renginio organizavimo visiškai neprisidėdavo, viskas daroma tik verslo lėšomis. Rokiškio verslo klubo puoselėtas renginys jau užaugo, laikas jį padaryti platesniu. Šiemet pasirinkti Anykščiai. Kitais metais gal bus kitas Aukštaitijos miestas. Ar Kalėdų Senelio rezidencija grįš į Rokiškį? Anksčiau ar vėliau – taip. Tam tereikia miesto noro turėti šį renginį mieste. Anykščiai šiemet tokį norą pademonstravo labai aiškiai.


Irmantas Tarvydis
Rokiškio verslo klubo Prezidentas

Užsk. nr. A19-36

Komentarai 2 komentarai

  1. Hm parašė:

    Ateina Pelėdos…

  2. Giedre parašė:

    Melagiai. Toks įspūdis, kad viską patys verslininkai padarė – ir eglę supynė, ir edukacijas patys dėdės pravedė, ir vakarais patalpas nuo ištirpusio sniego patys valė. Jau vien muziejus kuris dirba viršvalandžių režimu per tą mėnesį yra savivaldybės biudžetinė įstaiga, kiekvienas darbuotojas. Iš biudžeto kasmet buvo skiriami tūkstančiai. Ką jau kalbėti kad patys verslininkai tik pirštu mojuoja o prie tų eglių rankas šąla tai biudžetininkai. O kas yra rezidencija be visą mėnesį vaikus priimančių, edukacijas vedančių, kasoje dirbančių tų pačių savivaldybės biudžeto darbuotojų? Nedėkingi žmonės. Tegul kukliau vyks atidarymas,į kurį vieną verslas įdėdavo savo pinigus, bet visa kita Rokiškyje vyks kaip vyko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *