Pradžia » Aktualu » Į Anykščius vėl sukvietė bardų festivalis „Purpurinis vakaras”

Į Anykščius vėl sukvietė bardų festivalis „Purpurinis vakaras”

Komentarai 14 komentarų

 1. Kupiškis parašė:

  Kupiškėnai anykštėnams pavydi, nes Kupiškio mieste po Stichijų tylu ramu. Kultūra išsivaikšto?

 2. Anykščiai parašė:

  Kultūrai reikia supratingo, iniciatyvaus, darbštaus ir nesusireikšminusio vadovo. Ar Kupiškis tokį vadovą turi?

 3. Anykščiai bravo parašė:

  Kupiškis miršta kaip rajono centras. Panašu į mažą provincijos bažnytkaimį. O dėl vadovų: įsitveria žmonės darbą kaip šiaudą išgyvenimui, žino kai kurie kad sėdi ne savo kėdėse: trūksta administravimo, vadybos žinių, asmeninių savybių vadovauti Dievas nedavė, bet ką daryti….

 4. Ką daryti parašė:

  Ką daryti? Miesto valdžia turi arba keisti nesugebantį vadovą, arba griežtai reikalauti. O dabar duota visa valia. Mere, taip neturėtų būti.

 5. ??? parašė:

  Meras Bardauskas socialdemokratas ar konservatorius? Vis kartu šventėse ir kasdien matomas su socialdemokratais.

 6. Pop parašė:

  Stichijos ?o kokia cia kultura?popsas greiciau

 7. Oritariu Pop parašė:

  Eilinis koncertas už daug pinigų. Tariamai kūrybinės veiklos — renginio priedas, ir be veiklų kaip ten kupiškėnai vadina ,,zonose“, koncertas vyktų. Tokių koncertų kiekviename Lietuvos miestelyje vasarą vyksta. Pavadinimas labai ,,atitrūko“ nuo idėjos ir realijos.

 8. Kandidatas į rajono tarybą parašė:

  Stichijos organizuojamos tik treji metai. Žmonės jas pamėgo iškart, be jokių įsivažiavimų. Ir nėra ko jų kritikuoti. Bet kol kas tai tik vienas renginys įdomus visuomenei. Anykštėnai tokių turi bent dešimt. Šiuo požiūriu tokių rajonų nėra daug.
  Anykščiai, nederlingas ir suvargęs kraštas, laimi atvirumu, bendruomeniškumu. Šie bruožai nesiekia 10 balų, bet Kupiškis ir toliau išlieka uždaras ir nebendraujantis.

 9. Nuomonė parašė:

  Pamėgo ar stichijas, ar vakaro koncertą? Manau,stichijos gyvos tik dėl vakaro koncerto. O dienos koncertėliai tai labai svarstytini dalykai. Nors tikriausiai atlikėjams sumokėta nemažai. Ir dėl ,,zonų” vertėtų diskutuoti. Galima lengvai surasti įdomesnių sprendimų. Bet reikia netingėti pamąstyti.

 10. Pinigai parašė:

  Sakot, kad sumokėjo nemažai? Gal? O kaina į ,,Barboros” spektaklį – 9 eurai spektaklio dieną! Gal Kupiškis turčių kraštas?

 11. Diskusija parašė:

  Labai įdomių nuomonių ir pasisakymų yra. Kodėl viešai nesuorganizuojate diskusijos? Išsakytumėte savo pastebėjimus. Gal atsirastų reali Kupiškio kultūros ateties strategija? Šiuo metu yra laikina taktika…

 12. Už diskusiją! parašė:

  Šiuo metu yra tik nusibodusi Pustovaitienės ir Kupkemio taktika – grąžinti Kupiškį į senovę. Nepriimti jokių naujovių. Matomas ir rajono tarybos pritarimas už didžiulius pinigus kurti dar kupiškėnų vestuvių ar kitas pavadinimas taką. O viešpatie! Tikrai galima patvirtinti, kad Kupiškis – turtingųjų kraštas. Ar tik nekyla noras suvalstietinti kultūrą, grįžti į pagonybę. Reikia pažinti sėlius, jaunuosius romuviečius, bet neatitrūkim nuo realybės. Gyvenimas sparčiai keičiasi, o Kupiškio kultūra keista.

 13. Diana parašė:

  90 procentų komentatorių į rimtą diskusiją neateitų, nes moka tik pasakyti “blogai”, bet negali nurodyti konkrečiai, kas yra blogai ir dar labiau negali pasiūlyti idėjų. Kultūra – tai ne kultūros centras, o bendruomenė. Bendruomenė visada turi tokią kultūrą, kokios yra verta.

 14. ??? parašė:

  Mano nuomone, didelę įtaką bendruomenės kultūrai turi kultūros centras. Jeigu ne, tai uždarykim, kam jis reikalingas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *