Pradžia » Aktualu » Kupiškio Krantinės gatvėje – du nauji draudžiamieji kelio ženklai

Kupiškio Krantinės gatvėje – du nauji draudžiamieji kelio ženklai

Publikavimo data: 2017-11-23

Nauji draudžiamieji kelio ženklai

Nuo šių metų lapkričio 22 d. Krantinės gatvėje, Kupiškio mieste, stovi nauji draudžiamieji kelio ženklai, kurių pagrindinė paskirtis – riboti transporto priemonių stovėjimą Krantinės gatvėje ir apsaugoti gyventojus nuo galimų eismo įvykių dėl pasunkėjusių vairavimo sąlygų. Apie tai praneša Kupiškio rajono savivaldybės administracijos Teisės ir viešosios tvarkos skyrius ir ragina gyventojus būti atidesnius.

„Šiuo metu Krantinės gatvėje įrengti du nauji draudžiamieji kelio ženklai, t.y. draudžiama sustoti ir draudžiama stovėti“, – skelbia www.kupiskis.lt

 

Čia pat primenama, kad…

KET ženklas Nr. 332 „Draudžiama transporto priemonėms sustoti (stovėti) toje kelio pusėje, kurioje yra kelio ženklas. Negalioja skiriamuoju ženklu „Neįgalusis“ arba neįgalių asmenų automobilių statymo kortele pažymėtoms transporto priemonėms“.

KET ženklas Nr. 333 „Draudžiama transporto priemonėms stovėti toje kelio pusėje, kurioje yra ženklas. Negalioja skiriamuoju ženklu „Neįgalusis“ arba neįgalių asmenų automobilių statymo kortele pažymėtoms transporto priemonėms ir taksi su įjungtu taksometru“.

Kelių eismo taisyklių pirmasis priedas nurodo, kad šie draudžiamieji kelio ženklai galioja:

– nuo ženklo iki artimiausios sankryžos arba

– pastačius kelio ženklus, kurie panaikina atitinkamus apribojimus, pavyzdžiui, draudžiamasis kelio ženklas Nr. 336 (apribojimų pabaiga).

 

Kol kas nebaus

Atkreipiamas dėmesys į tai, kad pagal LR Administracinių nusižengimų kodekso 417 str. 2 dalį sustojimas ir stovėjimas vietose, kuriose pagal Kelių eismo taisykles draudžiama sustoti ir stovėti, sustojimas ir stovėjimas nesilaikant kelio ženklų ir ženklinimo reikalavimų, važiavimo tvarkos gyvenamosiose zonose ir kiemuose pažeidimas užtraukia baudą vairuotojams nuo 30 iki 90 Eur.

Kupiškio rajono savivaldybės administracijos Teisės ir viešosios tvarkos skyriaus specialistai artimiausiu metu informuos Krantinės gyventojus dėl atsiradusios naujovės jų gatvėje. Daugiabučių namų laiptinėse bus paliekami informaciniai pranešimai, o vairuotojams, nepastebėjusiems naujų ženklų – informaciniai lapeliai ant automobilio priekinio stiklo.

Ateityje vairuotojams, kurie nepaisys naujo ženklinimo, bus taikoma administracinė atsakomybė.

 

Parengta pagal www.kupiskis.lt

Komentarai (13)

 1. Aq? parašė:

  A kur mašinas statyti niekas nepatars?

 2. ;/ parašė:

  Nu rimtai. Taigi ne iš mandrumo tas mašinas ten stato.. nėr daugiau kur

 3. Julius parašė:

  Šiaip tai aikštelės padidintos buvo. Kiek žinau, gyventojam per daug rūpintis nereikėjo. Nedaug kam tokia laimė nusišypso. 🙂

 4. s parašė:

  Kaip visada, Lietuvoje. Geriau uždrausime ir tada išrašinėsime baudas. Negu pasiūlysime alternatyvą. Dabar žmonės sugrūs mašinas kiemuose ir ryte eis vieni kitų išleidinėti. Tikrai gerai padirbėjote ;). Turbūt gerai suinvestavote pinigus kaip ir su tuo „greičio matavimo prietaisu“.

 5. Piktas parašė:

  negaliu pakest kai ten stovi pasonej tos masinos.. taip ir noris dauzt i sona…

 6. Thejo parašė:

  Tai ne problemos sprendimo būdas.Ką tokiu atveju daryti Krantinės gatvės gyventojams, kurių kiemuose mašinos netelpa?
  Kaip visada nueita pačiu lengviausiu keliu…

 7. Pranas Mažylis parašė:

  Gal prasiplėskit į Kupos pusę. Susivaro gatvėj mašinas kaip savo kieme. Gatvė tai jau ne jūsų.Ačiū patvarkė.

 8. Romka parašė:

  Skaitykite komentarus – aikšteles praplatino

 9. Pagaliau parašė:

  Kaip džiaugiuosi! Yra tekę varytis atbulom, nes priekyje važiavo mašina, o man reikėjo praleist, bet nebuvo kur daugiau trauktis

 10. Jauna mama parašė:

  Padidintos aikštelės. Ko dar norite. Labai gerai pagaliau.

 11. Dangira parašė:

  Ne visuose kiemuose padidintos aiksteles.Idomu kur statytumetes automobilius kai gryzti ir pilnas kiemas…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *