Pradžia » Aktualu » Pažymėjimai – rokiškėnams, baigusiems mokyklinę sportinę karjerą

Pažymėjimai – rokiškėnams, baigusiems mokyklinę sportinę karjerą

Publikavimo data: 2017-06-15

Birželio 15 d. Rokiškio krašto muziejaus menėje rajono Kūno kultūros ir sporto centras (KKSC) atsisveikino su savo vyriausiais auklėtiniais: vadovaujantis šios įstaigos direktoriaus Augučio Kriukelio įsakymu ir baigiamųjų egzaminų protokolais auklėtiniams buvo įteikti Rokiškio rajono KKSC Baigimo pažymėjimai. Juos gavo 17 sportininkų, visi jie – abiturientai, šiuo metu dalyvaujantys Brandos egzaminų sesijoje.

– Baigę šį etapą likite su sportu! – ragino auklėtinius direktorius A. Kriukelis ir dėkojo jauniems sportininkams už tas nuostabias pergalių ir gražių pasiekimų akimirkas, suteiktas tėvams, treneriams, rajono KKSC.

– Tie, kurie turi savo lobį – piešia, muzikuoja, sportuoja, – yra labai laimingi… Džiugina rokiškėnų ir gretimų savivaldybių moksleivių sporto pasiekimai. Olimpinę pergalę pasiekti nelengva, tačiau sportuokit savo malonumui. Labai skiriasi sportuojantis žmogus nuo nesportuojančio. Išlikit jaunatviški! – baigusiuosius mokyklinę sportinę karjerą sveikino Rokiškio rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjas Aurimas Laužadis.

Baigimo pažymėjimai buvo įteikti lengvosios atletikos sportininkams Mantui Pitrėnui, Airidui Baniui, Ignui Nauliui (treneris Rimantas Šinkūnas); Einiui Trumpai, Gabrielei Šapranauskaitei, Donatui Varnui (treneris Valentas Čereška); krepšininkams Laurynui Bimbai (jis – ir jėgos trikovininkas), Dominykui Čemeriui, Domui Černiausiui, Rokui Kavoliūnui, Linui Kolosovui, Karoliui Šimėnui (treneris Gvidonas Markevičius); ledo ritulininkams Kasparui Šutui ir Gabrieliui Šutui (treneris Genadijus Fitingovas), jėgos trikovininkui Mantui Čelkiui (treneris Remigijus Šinkūnas), kulkinio šaudymo sportininkams Rimai Ezerskaitei ir Armandui Kurkuliui (treneris Giedrius Kublickas).

Padėka buvo įteikta ir direktoriui A. Kriukeliui: sukako 20 metų, kai jis vadovauja Rokiškio rajono KKSC.

Sportininkams koncertavo Obelių vaikų globos namų mokytojos Daivos Kundelienės auklėtiniai – grupė „Mes“ ir solistė Silvija Lažauskaitė, praėjusios savaitės Obelių tarptautinio vokalistų festivalio-konkurso „Obels žiedo giesmė“ nugalėtoja, pelniusi Merūno Vitulskio pamoką.

Šventės proga buvo surengtos smiginio ir šaudymo iš lanko varžybos. Jų nugalėtojai buvo apdovanoti muziejaus edukaciniame renginyje „Sūrio kelias“.

 

Adelija Varnaitė

Emilijos Briedytės nuotraukos

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarai (2)

  1. Rima parašė:

    Nežinojau, kad sporto centrai švenčia išleistuves

  2. Zėkma parašė:

    O baigiamiehi egzaminai būna? :)))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *