Pradžia » Valdžia ir politika » Seimo narys Jonas Jarutis: „Meras Antanas Vagonis – geriausias sprendimas Rokiškio rajonui“

Seimo narys Jonas Jarutis: „Meras Antanas Vagonis – geriausias sprendimas Rokiškio rajonui“

Publikavimo data: 2019-03-13

Jonas Jarutis

Antaną Vagonį pažįstu pakankamai seniai, tačiau pastarieji nuolatinio bendravimo ir bendradarbiavimo metai, man dirbant Seimo nariu, suteikia galimybę iš tiesų įvertinti žmogų.

Rokiškio rajono savivaldybės meras A. Vagonis – vadovas, visa širdimi esantis už Rokiškio kraštą ir jo žmones. Tai asmenybė, pasižyminti ypatingu aktyvumu pristatant, ginant ir garsinant Rokiškio rajone įgyvendinamus projektus (mokyklų renovacijos, kelių rekonstrukcijos, ligoninės ir kitų įstaigų atnaujinimo ir pan.). Per dvejus metus tapo akivaizdu, kad A. Vagonio iniciatyvumas, poreikis sėkmingai ir našiai bendradarbiauti su Vyriausybės, Seimo, ministerijų ir departamentų vadovais bei atstovais siekiant užtikrinti Rokiškio rajono konkurencingumą neblėsta, o nuolat auga.

Per tą dvejų metų laikotarpį, kuomet teko konstruktyviai bendradarbiauti su A. Vagoniu, Rokiškyje prasidėjo realūs darbai dėl Rokiškio ledo arenos, melioracijos įrenginių gyvenvietėse, daugiafunkcinės sporto salės statybos ir kt.

Esu tvirtai įsitikinęs, kad geriausias sprendimas Rokiškio rajonui artimiausiems ketveriems metams – meras A. Vagonis, nes būtent tokio žmogaus – iniciatyvaus, aktyvaus ir gerai žinančio, ką bei kaip daryti – ir reikia šiam kraštui.

Aš, kaip Seimo narys, esu pasiryžęs ir toliau padėti A. Vagoniui jo prasminguose darbuose rajono labui.


Jonas Jarutis

Lietuvos Respublikos Seimo narys


Politinė reklama. Bus apmokėta iš Antano Vagonio visuomeninio komiteto sąskaitos Užs. nr. PR18-11

Komentarai (12)

 1. Minus parašė:

  Jeigu Jarutis užtaria, nebalsuosiu už Vagonį. Jarutis buvo labai prastas meras Kupiškyje.

 2. Plius parašė:

  Iš kur žinai? Pletkai.

 3. Taskas parašė:

  Gerai prekei reklamos nereikia. Jeigu Vagonis butu toks auksas, tai visi ir taip suprastu, kam dar Jarucio reklama. Nepasitikiu.

 4. Šauktukas parašė:

  Nebijok! Jarutis irgi bet ko nereklamuoja.

 5. Smailius parašė:

  Jo nepastebėjau kad Vidmantą Paliulį reklamuotų 🙂

 6. špyga taukuota parašė:

  Nereklamuoja Jarutis valstiečio. Turbūt žino, kad Paliulis yra gavęs tarnybinę nuobaudą už tai, kad iškoneveikė žmogų ir pakišo jam panosėn špygą. Ot tolerancija!!!

 7. Taigi parašė:

  Nežinau kuo tas Jaručio prastumas reiškėsi. Gal kad žmonės nebijojo kalbėti ką galvoja? Kad nepersekiojo neįtikusių? Kad normaliai bendravo su pavaldžių ir nepavaldžių jam organizacijų vadovais? Kad sveikindavosi žiūrėdamas žmogui į akis?.. Daug padaryta rajonui gero, o dalį paruoštų darbų paliko Dainiui.

 8. ........ parašė:

  Tai dabar giriasi konservatoriai ,kad atseit Dainius padarė per 4 metus

 9. prisvilo parašė:

  per 20 ar 18 metų valstiečiai galėjo daug ką nuveikti. Deja deja…

 10. Taigi taigi... parašė:

  Ar ponui Jaručiui sparnai neišaugo? Kai nėra veiklos, darbų Kupiškio labui, tai nereikia nei su žmonėm bendrauti. Kada norėjo valdininkai į parduotuves, kirpyklas ir kt. ėjo. O man tai kas.

 11. Roma parašė:

  Nepritapo Kupiškyje, ištrėmė į Rokiškį kur iš karto įsivėlė į intrigas su Vagoniu, toks tokį surado 😆

 12. Nuva parašė:

  Vagonis dar čia Jaručiui reklamą padarė 🙂 Vagonis gal daugiau Rokiškiui per vieną kadenciją padarė nei Jarutis Kupiškiui per dvi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *