Tarp geriausiųjų gatvės krepšininkų Svėdasuose – ir kupiškėnai

Tęsiasi Anykščių Kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) organizuotas gatvės krepšinio 3×3 čempionatas, keliaujantis iš seniūnijos į seniūniją.

Čempionatas keliasi į Mačionis
Liepos 18 d. įprastu – 10.30 val. – laiku Anykščių KKSC gatvės krepšinio 3×3 čempionatas keliasi į Mačionis, šalia Rubikių ežero. Pirmas etapas buvo surengtas Kavarske, antras – Svėdasuose. Čempionate dalyvauja per 20 komandų, trys – moterų.
– Visame rajone kuriame krepšinio šventę, kviečiame joje dalyvauti kitų rajonų aktyvaus, sportiško poilsio mėgėjus, o vis kitoje seniūnijoje rengiamas čempionatas labiau leidžia pažinti Anykščių kraštą, mažesnius miestelius, atokesnes ir gražias vietoves, aktyvinti sportą atokiose vietose, – temainfo.lt sakė Anykščių KKSC direktorius Arvydas Krikščiūnas.

Tarp geriausiųjų Svėdasuose – ir kupiškėnai
Svėdasuose jaunimo grupės Kupiškio komanda, kuriai atstovauja Adrijus Totoris, Ignas Ažusienis ir Paulius Blieka, užėmė pirmą vietą.
Vyrų komandų reitinge pirmojo turo nugalėtoja „Taurus“ smuktelėjo laipteliu žemyn ir šiuo metu 2–3 vietas dalinasi su „Dviraciudalys.lt“ komanda. Kaip skelbia akksc.lt, pirmenybių lydere tapo kol kas stabiliausią žaidimą demonstruojanti Kavarsko komanda.
Komandos „Kupiškio merginos“ krepšininkės Laimutė Šližauskienė, Elvina Einorienė ir Sigita Šuminienė pelnė antrą, o Dianos Balužytės, Lauros Vizbickaitės ir Monikos Čepokaitės komanda „Kupiškio TVM“ – trečią.
Pirmą vietą šioje grupėje užėmė Anykščių komanda „Pagalvok“.