TV3 laidoje „Lietuvos talentai. Supervaikai“ – kupiškėniškas talentas

Tajus Turčinskas
Laidos „Lietuvos talentai. Supervaikai“ kadras

 

Prajuokino nuo pirmų akimirkų

Kovo 22-osios TV3 laidoje „Lietuvos talentai. Supervaikai“ dalyvavo šešiametis kupiškėnas Tajus Turčinskas, Kupiškio mokyklos „Varpelis“ auklėtinis, savo tarmišku pasakojimu, vaikišku nuoširdumu ir drąsia laikysena scenoje sužavėjęs publiką.
– Koks tavo talentas? – Tajaus klausė laidos vedėjas Mindaugas Rainys.
– Kupiškėniškas! – jau nuo pirmų akimirkų prajuokino Tajus.


Etno – į širdis

Po mielo ir nuotaikingo pasakojimo Tajus uždavė mįslę: „Nupenata, numylata, abiem runkom čiupynata, duoda gėrt, pjaut ir tėpt, o, jei nori, – virt ir kėpt.“ Atsakymas – karvė.
– O kupiškėniškai – kooorva, – nutęsė Tajus, vėl prajuokinęs ir žiūrovus, ir komisiją.
– Tu neši mums etno į širdis, – sakė Tajui komisijos narys Marijonas Mikutavičius, visam kupiškėnų kraštui perdavęs daug linkėjimų.


Korva tu korva…

– Mano giminė yra iš Girvalakio, prie Kuosėnų, – sakė komisijos narys Justinas Jankevičius, o paskui dar pridūrė: – Tu mums šiandien atnešei fantastišką emociją.
Berniuko jis dar paklausė, ar neišmokytų jis jo kupiškėniškai. Tajus pažadėjo tai padaryti, ir vis dėlto iš J. Jankevičiaus ji gavo „Ne.“
– Korva tu korva, – nenutylėjo M. Mikutavičius.
– Tai jau girdim… – prisipažino J. Jankevičius.
– Kol kas susilaikau nuo tavęs praleidimo į kitą etapą. Aš sakau ne, – ištarė ir Neringa Čereškevičienė.


„Ačiū tau už šventę!“

Tajus kupiškėnams žinomas kaip rajoninio konkurso „Tramtatulis“ nugalėtojas, respublikinių konkursų dalyvis. Šiems renginiams jį ruošia muzikos pedagogė Vaida Kalamažnikienė. Ir nors Tajus nepateko į kitą laidos „Lietuvos talentai. Supervaikai“ etapą, ko gero, dažnas kupiškėnas M. Mikutavičiaus žodžiais jam dėkojo: „Ačiū tau už šventę, kurią tu mums sukūrei!“

Visą laidą žiūrėkita čia »  


Parengė temainfo.lt